Granto debiutą "Portsmouth" klube apkartino triuškinanti nesėkmė © Eurofootball.lt
Šeštadienį sužaistos septynerios Anglijos "Premier" lygos XIV turo rungtynės.

Trys Wayne'o Rooney įvarčiai lėmė triuškinančią "Man Utd" pergalę 4-1 prieš "Portsmouth" ekipą, kurios vyriausiojo trenerio gretose debiutavo Avramas Grantas, tačiau vakaro žvaigžde tapo teisėjas Mike'as Deanas.

Čempionai įsiveržė į priekį 25 minutę, kuomet 11 metrų baudinį realizavo Rooney, tačiau netrukus kitoje aikštės pusėje teisėjas skyrė dar vieną abejotiną baudinį, kuriuo "Portsmouth" atstatė pusiausvyrą.

Netrukus Rooney išvedė "Man Utd" į priekį, o Deanas savo klaidą ištaisė dar vienu sprendimu šeimininkų naudai - antrą 11 metrų baudinį realizavo Anglijos rinktinės puolėjas.

Dvikovos pabaigoje paskutinį įvartį į varžovų vartus puikiu baudos smūgiu įmušė veteranas Ryanas Giggsas.

"Wigan" 1 - 0 "Sunderland"
76' [1 - 0] Hugo Rodallega

"Blackburn" 0 - 0 "Stoke"

Londono "Fulham" 1 - 1 "Bolton"
35' [0 - 1] Ivan Klasnic
75' [1 - 1] Damien Duff

"Man City" 1 - 1 "Hull"
45' [1 - 0] Shaun Wright Phillips
82' [1 - 1] Jimmy Bullard (iš 11 metrų baudinio)

Londono "West Ham" 5 - 3 "Burnley"
18' [1 - 0] Jack Collison
33' [2 - 0] Junior Stanislas
43' [3 - 0] Carlton Cole (iš 11 metrų baudinio)
51' [4 - 0] Guillermo Franco
64' [5 - 0] Luis Antonio Garces Jimenez (iš 11 metrų baudinio)
68' [5 - 1] Steven Fletcher
74' [5 - 2] Steven Fletcher
90' [5 - 3] Chris Eagles

90' iš aikštės pašalintas Stephen Caldwell ("Burnley")

"Portsmouth" 1 - 4 "Man Utd"
25' [0 - 1] Wayne Rooney (iš 11 metrų baudinio)
32' [1 - 1] Kevin Prince Boateng (iš 11 metrų baudinio)
48' [1 - 2] Wayne Rooney
54' [1 - 3] Wayne Rooney (iš 11 metrų baudinio)
87' [1 - 4] Ryan Giggs

Birmingemo "Aston Villa" 1 - 1 Londono "Tottenham"
10' [1 - 0] Gabriel Agbonlahor
77' [1 - 1] Michael Dawson