G.Reklaitis: "Bayern" kapstysis, bet "Barca" jau turi vietą finale

Antradienį vakare paaiškės UEFA Čempionų lygos atomazga. 21 valandą 45 minutės "Allianz" stadione paaiškės pirmoji komanda, žaisianti Senojo žemyno turnyro finale.

Lankomiausias šalies futbolo naujienų portalas "Eurofootball.lt" paprašė pasidalinti savo mintimis "Viasat Sport Baltic" komentatoriaus Gedimino Reklaičio apie atsakomąją Miuncheno "Bayern" ir "Barcelona" dvikovą.


- Gediminai, kaip vertinate pirmąjį "Barcelona" ir "Bayern" mačą?

- Dėl paties rezultato pernelyg nenustebau (pats prognozavau 3:1 "Barcos" naudai), bet labiau nustebino, kaip tas rezultatas buvo pasiektas. Atrodė, kad "Bayern" tiesiog visiškai nusėdo baterijos, ir komanda visiškai nebeturėjo jėgų priešintis per paskutines 15 minučių.

- Kas pakišo koją, kad "Bayern" ekipa praleido net tris įvarčius?

- "Bayern" nebuvo pasirengę visas 90 minučių atlaikyti "Barcelonos" pasiūlytą tempą. Nors iki pirmo įvarčio bavarams dar sekėsi gintis, kelis kartus gelbėjo Manuelis Neueris, bet tuomet pasipylė grubios klaidos, už kurias katalonai baudė be pasigailėjimo.

- Kaip manote, ar bavarai turi šansų atsitiesti savo tvirtovėje?

- Gražu, kad patys "Bayern" žaidėjai tiki savo jėgomis ir viešai kalba, kad revanšas yra įmanomas. Aš nebūčiau toks optimistas. "Barcelona" šiuo metu yra ultrafantastiškos formos, turi geresnius atlikėjus ir nuostabiai sustyguotą gynybą. "Bayern" gretose nematau tų futbolininkų, kurie galėtų laužyti varžovų gynybos grandį, labai trūksta Arjeno Robbeno, Francko Ribery. Be to, susidaro įspūdis, kad bavarai visą savo energiją atidavė per garsiąją ketvirtfinalio akistatą su "Porto". Komanda tada visiškai išsikrovė ir fiziškai, ir psichologiškai, išeikvojo savo resursus. Labai abejoju, ar šioje sezono stadijoje tuos resursus įmanoma atstatyti.

- Kokio futbolo galime tikėtis Miunchene?

- "Bayern" tikrai bandys kapstytis, dėl to neverta abejoti. Bet įdomybių galėtų atnešti tik du sąlyginai greiti Vokietijos čempionų įvarčiai. Jei pavyktų iki 30 min. pirmauti 2:0, tuomet jau "Barca" atsidurtų po didžiuliu spaudimo volu. Bet tai - tik teorinis scenarijus. Praktikoje tikiuosi "Barcelonos" ramybės ginantis ir labai pavojingų kontratakų. Jei tik įgis daugiau erdvių, L.Messi, L.Suarezas ir Neymaras bus mirtini.

- Kokio rezultato galime tikėtis ir kas, jūsų nuomone, keliaus į finalą?

- Prognozuoju 2:1 "Barcelonos" naudai. Gali būti, kad katalonai įmuš pirmi, tada "Bayern" reikės jau 5 įvarčių, tad rungtynės taps tik formalumu.