G.Russo: „Jonavoje laukia labai įdomios rungtynės“

Po rinktinių pertraukos į Lietuvos stadionus sekmadienį vėl sugrįš „SMScredit.lt A lyga“. 28-ojo turo rungtynėse Kauno „Stumbras“ svečiuosis Jonavoje, kur sutiks su ne kartą šiais metais jau įveikta „Lietava“. Turnyro lentelėje „Lietavos“ futbolininkai yra laipteliu aukščiau, tad pergalė sekmadienio akistatoje gerokai padidintų „Stumbro“ šansus iki čempionato pabaigos vėl susigrąžinti penktąją poziciją.

Šiame sezone tarpusavio akistatose „Stumbras“ laimėjo du kartus (2:0 ir 2:1), o kartą sužaidė lygiosiomis 2:2.

„Po pertraukos žaisti visada būna sunku, tačiau mes gerai pasidarbavome ir jaučiamės pasiruošę šioms rungtynėms. „Lietava“ yra gera komanda, tačiau mes iš Jonavos norime grįžti su pergale. Tai vienintelis mūsų tikslas“, – fcstumbras.lt kalbėjo saugas Giorgio Russo.

Iš Lietuvos U-21 rinktinės stovyklos jau sugrįžo ir pastarosiomis dienomis su komanda treniravosi gynėjas Lukas Artimavičius, taip pat penktadienį į Lietuvą sugrįžo savaitę Lisabonos „Sporting“ klube praleidę Rimvydas Sadauskas ir Abdulas Basitas.

Visos 28-ojo „SMScredit.lt A lygos“ turo rungtynės vyks vienu metu. Po šio turo pirmos šešios komandos tarpusavyje sužais dar vieną ratą, tuo tarpu paskutinę vietą užėmusi ekipa atsisveikins su čempionatu, o septintoje vietoje finišavęs klubas žais rungtynes dėl išlikimo su LFF Pirmos lygos antrąją vietą užėmusia ekipa.

Jau dabar aišku, jog „Stumbras“ kartu su Vilniaus „Žalgiriu“, „Trakais“, Klaipėdos „Atlantu“, Marijampolės „Sūduva“ ir „Lietava“ tarpusavyje varžysis penktajame rate.

„Apie Jonavos ekipą galiu pasakyti tiek, kad tai gera komanda. Jie yra kovotojai, tačiau ir mes tokie esame, tad bus įdomu išmėginti jėgas. Stengsimės įrodyti, jog esame stipresni. Mūsų tikslas – penktoji vieta. Liko dar šešerios rungtynes, tad svarbiausia kovoti ir tikėti savimi. Manau, jog šis tikslas tikrai realus“, – tikino G. Russo.

Ketvirtajame „SMScredit.lt A lygos“ rate „Lietava“ pralaimėjo tik „Žalgiriui“, tad akivaizdu – varžovai geros formos.

Rungtynės tarp „Stumbro“ ir „Lietavos“ Jonavoje sekmadienį prasidės 14 val.