Gyvybiškai svarbiose rungtynėse „Napoli“ ir „Inter“ ekipos pasidalino po tašką © JumpStory nuotr.

Dėl Italijos čempionų titulo kovojančios „Napoli“ ir „Inter“ atkakliose rungtynėse sužaidė lygiosiomis – 1:1.

Pirmame kėlinyje iniciatyvą turėjo neapoliečiai. Pastarieji susikūrė keletą itin pavojingų momentų, o vieną iš jų pavyko paversti įvarčiu 7 rungtynių minutę.

Victoras Osimhen buvo pargriautas priešininkų baudos aikštelėje ir po VAR peržiūros teisėjas skyrė 11 metrų baudinį į „Inter“ vartus. Prie žymos stojo Lorenzo Insigne ir užtikrintu smūgiu į vartų kairę išvedė savo komandą į priekį.

Antrą kėlinį svečiai pradėjo su trenksmu. 47 minutę Edinas Džeko smūgiavo galva, jo bandymą užblokavo gynėjas, tačiau kamuolys atšoko bosniui ir antru bandymu šis neklydo. Rezultatas tapo 1:1.

Įpusėjus antrajam kėliniui „Napoli“ turėjo puikią galimybę dar kartą išsiveržti į priekį, tačiau Elifo Elmaso smūgį fantastiškai atlaikė „Inter“ vartų sargas Samiras Handanovicius.

Po šių rungtynių „Inter“ išlieka pirmoje turnyrinės lentelės pozicijoje, tašku lenkdami rungtynėmis daugiau sužaidusį „Napoli“ klubą. Taipogi, Simone Inzaghi auklėtiniams į nugarą kvėpuoja ir trečioje vietoje esantis „AC Milan“, kuris sužaidė tiek pat rungtynių ir turi dviem taškais mažiau.