H. Ben Arfa: pasiūlymus man pateikė 18 klubų

„Nice“ puolėjas Hatemas Ben Arfa pripažino, jog po sezono Prancūzijoje jam pasiūlymus pateikė 18 komandų, kurios norėtų jį matyti savo gretose.

29-erių metų žaidėjas šį sezoną atgaivino savo karjerą ir vėl visiems priminė apie savo sugebėjimus – „Ligue 1“ pirmenybėse žaidėjas pasižymėjo 17 kartų. Tokie jo pasirodymai atkreipė stipriausių Prancūzijos ekipų dėmesį – „Lyon“, pirmasis Ben Arfa klubas, pripažino, jog jau pateikė pasiūlymą žaidėjui, o „Paris Saint-Germain“ taip pat jau seniai minimi tarp tų, kurie domisi puolėjo paslaugomis.

Visgi, pasak pačio prancūzo, klubų, kurie norėtų jį kitą sezoną matyti savo gretose yra žymiai daugiau.

„Šiuo metu yra 18 manimi itin susidomėjusių klubų, kurie stengiasi mane įsigyti. Iš jų aš išsirinkau tris. Yra daug pasiūlymų, panašių į tą, kurį pateikė „Lyon“. Tai yra labai ambicinga komanda su labai ambicingu prezidentu. Kiekvienas klubas, kuris turi ambicijų mane labai domina. Šį tarpsezonį aš turėsiu priimti labai svarbų sprendimą, o prieš tai turėsiu pasitarti su savo aplinkos žmonėmis“, - Canal Plus apie klubų dėmesį papasakojo žaidėjas.

Į Prancūziją Ben Arfa grįžo po nesėkmingo ir traumomis apipinto karjeros etapo „Premier“ lygoje, kur jis iš viso per penkerius metus sužaidė 84 mačus ir pasižymėjo 13 kartų.                                                                             

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė