H. Flickas: daug išmokome iš rungtynių prieš „Atalanta“ © scanpix.lt nuotr.

„Barcelona“ ekipa galėjo finišuoti pirmoje UEFA Čempionų lygos grupės vietoje, tačiau Hansi Flicko kariaunai nepavyko pergalingai baigti reguliaraus sezono.

Katalonai namuose 2:2 neišlaikė persvaros prieš Bergamo „Atalanta“ klubą.

Po rungtynių vokietis nebuvo nusivylęs:

„Esu patenkintas užimta antra vieta. Šiandien neabejotinai buvo puikios rungtynės, nes italai labai gerai gynėsi vienas prieš vieną situacijose ir mes pasisėmėme nemažai patirties ateities kovoms.

Būtent žaidimą gynyboje mums reikėtų pagerinti.“

Tiesiogiai į turnyro aštuntfinalį patekusio „Barcelona“ komandos lauks „Monaco“, „Brest“, PSG arba Lisabonos „Benfica“ ekipa.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...