H grupės starte - minimali Čilės pergalė © Eurofootball.lt
Pirmajame pasaulio čempionato H grupės mače Čilė minimaliu rezultatu 1-0 įveikė kukliai vertinamą Hondūro rinktinę.

Vienintelį įvartį rungtynėse po Mauricio Isla perdavimo iš krašto pelnė Jeanas Beausejouras.

Po didžiosios pertraukos keliskart arti tikslo buvo čilietis Alexis Sachezas, tačiau pirmajame epizode teisėjas neįžvelgė pražangos prieš baudos aikštelėje nugriuvusį puolėją, o netrukus po to "Udinese" klubo puolėjas mušė greta virpsto.

Čiliečiai ir toliau atakavo pavojingiau nei varžovai - 63 minutę vos iš kelių metrų galva Waldo Ponce smūgiuotą kamuolį atrėmė vartininkas Noelis Valladaresas.

74 minutę krito ir antrasis įvartis į Hondūro vartus, bet tikslus Jorge Valdivia smūgis nebuvo įskaitytas - kiek anksčiau vienas iš Čilės rinktinės narių akivaizdžiai sužaidė ranka.

Hondūriečiai nesugebėjo užmegzti kontržaidimo ir, nors daugiau įvarčių nepraleido, apie lygiąsias tegalėjo svajoti.

Čilė 1 - 0 Hondūras
34' [1 - 0] Jean Beausejour