H. Llorisas apie galimą sezono nutraukimą: „Tai būtų labai žiauru „Liverpool“ atžvilgiu“ © JumpStory

Anglijos „Premier“ lyga ir jos klubai toliau daro viską, kad sezonas būtų pratęstas bei užbaigtas.

Sezono anuliavimas būtų itin skaudus „Liverpool“ klubui, kuris yra vos per žingsnį nuo pirmojo istorijoje triumfo „Premier“ lygoje.

Londono „Tottenham“ vartininkas Hugo Llorisas pripažino, kad sezono anuliavimas būtų neteisingas „Liverpool“ atžvilgiu ir tikisi, kad komandos savo vietas išsiaiškins aikštėje.

„Šiuo metu visi norime, kad sezonas būtų pratęstas ir komandos savo santykius išsiaiškintų aikštėje.

Būtų siaubinga, jei viskas tiesiog pasibaigtų likus vos devyniems turams iki „Premier“ lygos pabaigos. Tai būtų labai žiauru „Liverpool“ atžvilgiu, kadangi jie turi milžinišką pranašumą ir beveik yra čempionai.

Jei sezonas būtų nutrauktas, visi jaustumę tam tikrą tuštumą. Be to, likusi sezono dalis yra pati įdomiausia. Niekas nenori, kad viskas baigtųsi būtent taip“, – bendraudamas su „L'Equipe“ kalbėjo H. Llorisas.

Prancūzas taip pat pripažino, kad žaisti tuščiame stadione po viruso pandemijos bus ganėtinai keista.

„Bus labai keista, kai turėsime pradėti žaisti be fanų. Futbolas neturėtų būti už uždarų durų. Be žiūrovų viskas nebus taip pat, kaip įprasta.

Aš ne taip įsivaizduoju futbolą. Esame čia tam, kad dalintumėmes emocijomis. Visi norime žaisti pilnuose stadionuose, tačiau privalome suprasti, koks šiuo metu yra viso pasaulio kontekstas“, – pridėjo „Tottenham“ kapitonas.

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė