H. Maguire'as: „Esu pasiruošęs rungtyniauti su Škotija“ © AP

Anglas Harry Maguire'as jau kuris laikas yra iškritęs iš rikiuotės – jis nebaigė sezono su „Manchester United“, o ir Europos čempionato pradžioje vis dar gydėsi traumą. Tačiau pats gynėjas jau teigia, kad artimiausiu metu grįš į futbolo aikštę. 

Interviu „Sky Sports“ anglas kalbėjo taip: „Jaučiuosi gerai, jau kuris laikas treniruojuosi. Žinoma, ši trauma buvo žingsnis atgal, kalbant apie klubinį futbolą, tačiau Anglijai aš norėjau padėti pilnai pasiruošęs ir sužaidęs ne vieną mačą. Tačiau dabar jaučiuos gerai, sugrįžęs į ritmą ir laukiu mačo su Škotija.“

Taip pat centro gynėjas pridėjo, jog patirti tokią traumą yra nelengva psichologiškai bei teigė: „Kiekvienas mačas Europos čempionate yra didžiulis, šis su Škotija taip pat. Bus puiki proga valstybei susivienyti ir diena bus puiki tik tuomet, jei laimėsime visus 3 taškus.“

Tuo tarpu ekspertas Gary Neville'as teigia, jog „Manchester United“ kapitonui būtina bent vieną mačą sužaisti prieš atkrintamąsias, jog įgautų tinkamą formą. 

Pirmame mače vidurio gynėjų pora Anglijos rinktinėje buvo Mingsas-Stonesas, kurie tikrai gerai atstovėjo, tačiau turnyrui įsibėgėjus, ko gero, gynybos širdyje viena vieta numatoma Harry Maguire'ui. 

Straipsnio įvertinimas: 1 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos