H. Pfeifenbergeris: antrajame kėlinyje praradome žaidimo ritmą

Marijampolės „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Heimo Pfeifenbergeris po pralaimėjimo per rungtynes dėl Supertaurės teigė, kad lemtingas buvo iniciatyvos praradimas antrajame kėlinyje.

„Pirma rungtynių pusė buvo visiškai lygi, abiems komandoms buvo sunku kurti pavojų prie varžovų vartų. Antrąjį kėlinį pradėjome gana gerai, bet po 5-7 minučių „Žalgiris“ perėmė iniciatyvą. Deja, tai įvyko didele dalimi dėl mūsų pačių klaidų, netikslių perdavimų. Varžovai pajuto ritmą, ėmė rengti pavojingas atakas, – po mačo kalbėjo treneris. – Vis dėlto iki 88 minutės rezultatas buvo lygus. Tuomet įvyko mūsų lemtinga pražanga. Turėtume tokiu rungtynių metu žaisti atsargiau ir vengti tokių pražangų. „Žalgiris“ įmušė likus labai mažai laiko iki rungtynių pabaigos, tai ir nulėmė pergalę.“

Išvadų apie prarastos iniciatyvos priežastis H. Pfeifenbergeris neskubėjo daryti.

„Sunku iš karto paaiškinti, kodėl visa tai įvyko. Turiu tyloje ramiai peržiūrėti rungtynes, – kalbėjo austras. – Manau, pirmajame kėlinyje žaidėme pakankamai tvarkingai, per pertrauką sakėme žaidėjams tęsti tai, ką darėme pirmajame. Manau, tiesiog padarėme per daug klaidų pradėdami atakas, nesaugojome kamuolio, visiškai praradome savo žaidimo ritmą. „Žalgiris“ tuo metu ėmė labiau pasitikėti savimi, pastebėjo mūsų nestabilumą, ėmė intensyviai spausti.“

Vis dėlto treneris teigė, kad varžovai jam nepateikė staigmenų.

„Taip, „Žalgiris“ antrajame kėlinyje buvo geresnė komanda. Tačiau ar nustebino? Ne. Matėme jų kontrolines rungtynes, jau anksčiau sakiau, kad tai yra stipri komanda. Tačiau jie žaidė taip, kaip mes ir tikėjomės“, – sakė H. Pfeifenbergeris.

Kitas rungtynes „Sūduva“ žais Marijampolės „Hikvision“ futbolo arenos manieže kovo 7 d. 17 val. su Gargždų „Banga“. Tai bus pirmosios mūsų komandos rungtynės 2020-ųjų A lygos čempionate.