Haalando ir Fodeno šou: „Man City“ namuose pasityčiojo iš „Man Utd“ futbolininkų © Reuters nuotr.

Trečiasis šiame „Premier“ lygos ture vykęs derbis pasibaigė nepadoriu rezultatu.

Nuostabių Philo Fodeno ir Erlingo Haalando tempiami „Manchester City“ namuose 6:3 rezultatu pažemino kaimynus iš Mančesterio – „Manchester United“ futbolininkus.

„Miestiečiai“ jau per pirmąsias rungtynių minutes turėjo puikių progų pasižymėti. Neilgai trukus, 8-ąją minutę pirmąjį įvartį pelnė Philas Fodenas.

34-ąją minutę po kampinio smūgiu galva pasižymėjo Erlingas Haalandas. Netrukus, už 3 minučių norvegas pasižymėjo dar kartą kuomet Kevinas De Bruyne su perdavimu surado savo komandos draugą.

Kėlinį užbaigė antrasis Philo Fodeno įvartis.

Antrojo kėlinio pradžioje rezultatą smūgiu iš toli sušvelnino Antony. 64-ąją minutę keturių įvarčių persvarą atstatė fenomenalusis Erlingas Haalandas.

22-ejų puolėjas atliko ir antrąjį savo rezultatyvų perdavimą 72-ąją minutę, kuomet trečiąjį įvartį įmušė P. Fodenas.

Mačo pabaigoje du paguodos įvarčius įmušė Anthony Martialis.

Tiek P. Fodenas, tiek E. Haalandas rungtynes baigė su „hat-trickais“. Toks atvejis, kuomet du vienos komandos žaidėjai pelno „hat-trickus“ per vieną mačą, yra vos trečias per „Premier“ lygos istoriją. Anksčiau tuom pasižymėjo „Leicester“ ir „Arsenal“ futbolininkai.

Rungtynėse puikiai pasirodė ir Kevinas De Bruyne. Belgas įsirašė du rezultatyvius perdavimus.

Savaitės viduryje „Manchester United“ bandys atsitiesti Europos lygoje, kur laukia „Omonia“ ekipos iššūkis išvykoje. „Manchester City“ namų rungtynėse Čempionų lygoje susitiks su Kopenhagos ekipa.

„Raudonieji velniai“ kitą savaitę „Premier“ lygoje kausis su „Everton“ klubu. „Man City“ žais su „Southampton“ komanda.