„Hajduk“ išlaikė intrigą prieš atsakomąjį mačą su „Villarreal“ © PA Images nuotr.

Prasidėjo lemiamas, ketvirtasis atrankos etapas dėl patekimo į Konferencijų lygą.

Valdo Dambrausko treniruojama „Hajduk“ komanda pirmosiose rungtynėse 2:4 išvykoje sužaidė su „Villarreal“.

Pirmieji, 2-ąją minutę įvartį pelnė Splito futbolininkai po Stipes Biuk įvarčio. Per artimiausias 45 minutes Unai Emery auklėtiniai atsakė net 4 įvarčiais, du iš jų pelnė Jose Luisas Moralesas.

J. Luisas Moralesas, beje, žaidė savo buvusiame stadione. Šią vasarą puolėjas paliko „Levante“ ir persikėlė į „Villarreal“. „Geltonieji“ iki pasaulio čempionato visas savo rungtynes, dėl renovacijos „El Madrigal“ stadione, žaidžia „Levante“ stadione.

85-ąją minutę nuo 11 m žymos rezultatą sušvelnino Marco Fossati ir sukūrė intrigą prieš atsakomąjį mačą Kroatijoje.

Atsakomajame mače „Hajduk“ ekipai reikės laimėti dviejų įvarčių skirtumu, norint išplėšti bent pratęsimą.