"Hamburger" iškovojo pirmąją pergalę © Eurofootball.lt
Pirmąją pergalę šiame sezone pagaliau pavyko iškovoti "Hamburger" ekipai – uostamiesčio klubas svečiuose 2-1 nugalėjo Leverkuseno "Bayer" ekipą. Tai buvo pirmasis komandos laimėjimas ne tik Bundesligoje, o ir oficialiose šio sezono varžybose – iki šiol klubas buvo 5 kartus sužaidęs lygiosiomis ir patyręs šešias nesėkmes.

Traumų išretinta "Hamburger" ekipa mače prieš "Bayer" turėjo verstis be G.Demelio, B.Reinhardto, R.Wicky, B.Lautho, N.de Jongo, D.Jarolimo bei diskvalifikuoto M.Mahdavikios. Tuo tarpu V.Kompany ir R.van der Vaartas išsigydę traumas sugrįžo į rikiuotę ir abu pradėjo varžybas startinėje sudėtyje.

Nors aktyviau varžybas pradėję "Hamburger" turėjo nevieną progą įmušti, pirmieji tai padarė "Bayer" futbolininkai, o tiksliu smūgiu iš arti pasižymėjo A.Voroninas. Iki susitikimo pabaigos likus žaisti dvidešimt minučių svečiai sugebėjo išlyginti rezultatą, kai po Piotro Trochowskio perdavimo pasižymėjo mažiau negu minutę aikštėje išbuvęs J.P.Guerrero.

Dar po penkiolikos minučių tas pats J.P.Guerrero pelnė ir pergalingą klubo įvartį, kai sėkmingai nukreipė J.P.Sorino skersuotą kamuolį į J.Butto vartus. Po šio mačo "Bayer" ir "Hamburger" toliau išliko lentelės apačioje bei dalijasi tryliktąją poziciją.

Kitame sekmadienio mače susitiko dvi dar nepralaimėjusios lygos komandos – "Eintracht" ir "Nurnberg". Ir po šio susitikimo abu klubai išliko be pralaimėjimo, o rungtynės baigėsi 2-2.

Šeimininkai "Eintracht" išsiveržė į priekį jau 4-ąją minutę – Jano Polako žaidimą ranka baudos aikštelėje užfiksavęs teisėjas skyrė vienuolikos metrų baudinį, o Ioannis Amanatidis jį sėkmingai realizavo ir išvedė savo komandą į priekį. Jau po minutės Frankfurto futbolininkai nesėkmingai sužaidė išmušdami kamuolį toliau nuo vartų ir "Nurnberg" atstatė lygybę.

Antrojo kėlinio pradžioje "Nurnberg" išsiveržė į priekį, kai J.Pinolos baudos smūgis iš 23 metrų rikošetu įskriejo į vartus. "Eintracht" nepalūžo ir jau po kelių minučių atsakė sėkmingu baudos smūgiu – kamuolį į tolimajį vartų kampą pasiuntė A.Streitas.

Sekmadienio statistika

"%c00257" 2 - 2 "%c00208"
4' [1 - 0] Ioannis Amanatidis (11 m.)
5' [1 - 1] Ivan Saenko
49' [1 - 2] Javier Horacio Pinola
56' [2 - 2] Albert Streit

"%c00008" 1 - 2 "%c00024"
39' [1 - 0] Andrej Voronin
70' [1 - 1] Juan Pablo Guerrero
85' [1 - 2] Juan Pablo Guerrero