"Hamburger" išlaiko spaudimą lyderiui © Eurofootball.lt
Antradienį Bundesligos čempionate prasidėjo 32-asis turas ir buvo sužaisti keturi susitikimai. Antroje vietoje žengiantis "Hamburger" klubas įveikė "Koln" ekipą ir priartėjo prie pirmaujančios "Bayern" ekipos iki dviejų taškų, tuo tarpu "Koln" klubui po pralaimėjimo beveik nebeliko vilčių išlikti Bundesligoje.

Nors Kiolne vykusioje dvikovoje šeimininkai buvo daug pranašesni atakuojant bei ilgiau kontroliavo kamuolį, pergalę minimaliu rezultatu iškovojo "Hamburger". Vienintelį mačo įvartį pelnė "Koln" gynėjas, jau 3-ąją mačo minutę nukreipęs M.Mahdavikios skersuotą kamuolį į savus vartus. Tai buvo vienuoliktoji uostamiesčio ekipos pergalė svečiuose, po kurios atsilikimas nuo "Bavarų" sumažėjo iki dviejų taškų, tačiau Miuncheno ekipa yra žaidusi vienomis varžybomis mažiau.

Ir toliau įspūdingą formą demonstruoja "Bayer" ekipa, kuri antradienį svečiuose net 5-1 "sumindė" artimiausią konkurentę dėl vietos UEFA taurės turnyre - "Hertha" ekipą. Tai buvo jau šeštoji Leverkuseno klubo pergalė iš eilės, leidusi padidinti persvarą prieš sostinės "Hertha" ekipą iki penkių taškų.

Dar vienas rezultatyvus mačas vyko Nurnberge, kur vietos "Nurnberg" 5-2 sutriuškino "Gladbach" vienuolikę. Šis pralaimėjimas dar kartą patvirtino itin blogai svečiuose rungtyniaujančios ekipos vardą – per šešiolika mačų svečiuose "Gladbach" sukrapštė vos aštuonis taškus. Verta paminėti, jog šiame mače Nurnbergo ekipa net keturis įvarčius įmušė po pertraukos, o pasižymėjo visi rezultatyviausi klubo žaidėjai - R.Vittekas, S.Kiesslingas bei I.Saenko.

Antradienio rezultatai

"%c00256" 0 – 1 "%c00024"
3` [0 – 1] Lukas Sinkiewicz (į savo vartus)

"%c00208" 5 – 2 "%c00103"
14` [1 – 0] Robert Vittek
34` [1 – 1] Ze Antonio
36` [1 – 2] Wesley Sonck
59` [2 – 2] Jan Polak
65` [3 – 2] Robert Vittek
86` [4 – 2] Ivan Saenko
88` [5 – 2] Stefan Kießling

"%c00105" 1 – 5 "%c00008"
5` [0 – 1] Juan
27` [0 – 2] Dimitar Berbatov
28` [0 – 3] Dimitar Berbatov
42` [1 – 3] Marcelinho
63` [1 – 4] Carsten Ramelow
76` [1 – 5] Bernd Schneider

"%c00088" 1 – 2 "%c00100"
44` [1 – 0] Per Mertesacker
59` [1 – 1] Tomas Rosicky
81` [1 – 2] Christian Wörns