"Hamburger" neįveikė lygos naujokų © Eurofootball.lt
Šeštadienį Vokietijos futbolo čempionate buvo sužaisti dar šeši antrojo turo mačai. Antrąją pergalę iš eilės iškovoję "Werder" futbolininkai prisijungė prie taškų dar nepraradusių "Nurnberg" ir šiuo metu dalijasi pirmąją vietą. Prie šių klubų dar gali prisijungti ir lygos čempionai "Bayern", kurie turo mačą prieš "Bochum" žais sekmadienį.

Brėmeno "Werder" ekipa šiame ture 2-1 sugebėjo palaužti "Bayer" klubą. Verta priminti ir tai, jog "Bayer" gretose nežaidė traumuoti Berndas Schneideris ir Juanas. Sužaidus apie penkiolika minučių į "Werder" baudos aikštelę įsiveržusį Stefaną Kiesslingą "Werder" gynėjas sustabdė pažeisdamas taisykles ir į Brėmeno komandos vartus buvo skirtas vienuolikos metrų baudinys. Paulas Freieris nepaliko jokių vilčių varžovų vartininkui ir stipriu smūgiu išvedė Leverkuseno "Bayer" į priekį. Jau po dešimties minučių šeimininkai atsitiesė – komandos naujokas Diego pakėlė kamuolį į baudos aikštelę, o rezultatyviausias praėjusio sezono Bundesligos žaidėjas M.Klose galva pasiuntė jį į "Bayer" vartus ir išlygino rezultatą.

Sužaidus kiek daugiau negu valandą, po S.Kiesslingo perdavimo "Bayer" naujokas Sergejus Barbarezas turėjo gerą progą įmušti, tačiau pataikė į virpstą. Netrukus progą išsiveržti į priekį gavo šeimininkai ir ją išnaudojo – po dar vieno Diego perdavimo, prie tolimojo virpsto buvęs kitas ekipos naujokas H.Almeida pasiuntė kamuolį į vartus ir padovanojo savo klubo sirgaliams pergalę. Verta paminėti, kad Diego ir H.Almeida prie "Werder" prisijungė šią vasarą ir kol kas demonstruoja puikų žaidimą - H.Almeida savo sąskaitoje turi jau du įvarčius, Diego yra pasižymėjęs kartą.

Ir toliau nesėkmingai rungtyniauja vieni praėjusio sezono lyderių "Hamburger" – uostamiesčio ekipa nepajėgė svečiuose įveikti lygos naujokų "Cottbus" ir sužaidė lygiosiomis 2-2. "Hamburger" pirmieji išsiveržė į priekį, kai pirmojo kėlinio pabaigoje labai gražų įvartį iš maždaug 23 metrų pelnė B.Sanogo. "Cottbus" rezultatą išlygino antrojo kėlinio pradžioje, įmušdami vienuolikos metrų baudinį, kuris buvo skirtas už tai, jog "Hamburger" futbolininkas į vartus skriejantį kamuolį atmušė ranka.

Mačo pabaigoje "Cottbus" sugebėjo išsiveržti į priekį, tačiau po minutės persvarą prarado, kadangi D.Ziebigas nukreipė kamuolį į savus vartus. Mačą "Hamburger" buvo priversti baigti dešimtyje poto, kai už susistumdymą su keliais varžovų žaidėjais iš aikštės buvo išvarytas G.Demelis.

Kiek geriau prieš lygos naujokus sekėsi "Schalke" ekipai, kuri nors ir ilgą laiką žaidusi dešimtyje sugebėjo nugalėti "Aachen" ir išsivežti tris taškus. Vienintelį mačo įvartį 53-ąją minutę pelnė D.Rodriguezas, nukreipdamas komandos draugo skersuotą kamuolį į vartus.

Galingą pergalę iškovojo sostinės "Hertha" ekipa, namuose net 4-0 sutriuškinusi "Hannover". Pirmąjį mačo įvartį pelnė M.Panteličius, pasiųsdamas kamuolį į tinklą po Ellery Cairo "skerso" iš dešinės. Dar po dešimties minučių šeimininkai padvigubino persvarą – P.Dardai pirmas suskubo prie nuo virpsto atšokusio kamuolio ir dar kartą nuginklavo Robertą Enkę. Po pertraukos M.Panteličius pelnė antrąjį savo įvartį, o galutinai "Hannover" palaidojo devyniolikmetis P.Ebertas, 76-ąją mačo minutę įmušdamas ketvirtąjį Berlyno komandos įvartį. "Hertha" persvara galėjo būti dar didesnė, tačiau varžybų pabaigoje Yildiray'us Basturkas nesugebėjo realizuoti vienuolikos metrų baudinio.

Dar vienas įdomus mačas vyko Dortmunde, kur "Borussia" ir "Mainz" mačo baigtis išsisprendė per dvi minutes, pačioje mačo pabaigoje – 76-ąją minutę po M.Amedicko įvarčio galva šeimininkai išsiveržė į priekį, tačiau 70 tūkstančių "Borussia" gerbėjų džiaugėsi neilgai ir jau po minutės, pademonstravęs įspūdingą prasiveržimą pro visą "Borussia" gynybą, rezultatą išlygino Edu.

Šeštadienio susitikimų statistika

"%c00309" 2 - 2 "%c00024"
39' [0 – 1] Boubacar Sanogo
56' [1 – 1] Vlad Munteanu (11 m.)
71' [2 – 1] Sergiu Radu
72' [2 – 2] Daniel Ziebig (į savo vartus)

81' Guy Demel ("Hamburger") pašalintas iš aikštės

"%c00308" 0 – 1 "%c00015"
53' [0 – 1] Dario Rodriguez

29' Mladen Krstajic ("Schalke") pašalintas iš aikštės

"%c00257" 0 – 0 "%c00011"

"%c00016" 2 – 1 "%c00008"
15' [0 – 1] Paul Freier (11 m.)
26' [1 – 1] Miroslav Klose
77' [2 – 1] Hugo Almeida

"%c00105" 4 – 0 "%c00088"
20' [1 – 0] Marko Pantelic
31' [2 – 0] Pal Dardai
63' [3 – 0] Marko Pantelic
76' [4 – 0] Patrick Ebert

50’ Michael Tarnat ("Hannover") pašalintas iš aikštės

"%c00100" 1 – 1 "%c00209"
76' [1 – 0] Martin Amedick
77' [1 – 1] Edu