"Hamburger" sėkminga serija tęsiasi © Eurofootball.lt
Sekmadienį Vokietijos aukčiausioje Bundesligos pirmenybėse buvo sužaistos dvejos 27-ojo turo varžybos. „Hamburger“ klubas įveikęs „Wolfsburg“ ir toliau tęsia nepralaimėtų rungtynių seriją , o „Bochum“ namuose įtikinamai nugalėjo „Hannover“ ekipą.

Praėjus dviem mėnesiams mėnesius po to, kai iš „Hamburger“ ekipos trenerio posto atsistatydino Thomas Dollas, o jo vietą užėmė Huubas Stevensas, Hamburgo komanda per paskutiniąsias septynerias varžybas iškovojo penktąją pergalę.

Šį kartą vienintelio įvarčio autoriumi mače prieš „Wolfsburg“ tapo Mehdi Mahdavikia, kuris perėmė kamuolį ir 60-ąją minutę įmušė pergalingą įvartį.

Po šio laimėjimo „Hamburger“ iš keturioliktos pozicijos pakilo į 10-ąją ir po 27 rungtynių yra surinkę 32 taškus.

Kitame mače vienas autsaidierų „Bochum“ namuose 2-0 nugalėjo „Hannover“ vienuolikę. Žiūrovams įvarčio prireikė laukti gerą pusvalandį, kai 35-ąją minutę po Christopho Dabrowskio perdavimo 14 įvartį Bundesligos pirmenybėse įmušė puolėjas iš Graikijos Theofanis Gekas.

Likus trims minutėms iki pirmojo kėlinio pabaigos Senegalo nacionalinės rinktinės žaidėjas Joel Epalle antrą kartą nuginklavo varžovų vartininką ir taip padovanojo savo komandai itin svarbią pergalę, po kurios „Bochum“ šoktelėjo į 14-ąją vietą ir savo sąskaitoje turi 30 taškų.