"Hannover" išplėšė lygiąsias mače su "Borussia" © Eurofootball.lt
Penktadienio vakare buvo sužaistos vienerios Vokietijos „Bundesliga“ čempionato 6-ojo turo varžybos, kurioje įvyko Dortmundo „Borussia“ ir „Hannover“ klubų tarpusavio akistata. Rezultatyviosiose varžybose laimėtojas taip ir neišaiškėjo - mačas baigėsi 2-2.

„%c00100“ 2 – 2 „%c00088“
6‘ [1 – 0] Ebi Smolarek
74‘ [1 – 1] Vahid Hashemian
76‘ [2 – 1] Ebi Smolarek
88‘ [2 – 2] Szabolcs Huszti

Dortmunde vietos „Borussia“ susitiko su „Hannover“ vienuolike. Pirmame kėlinyje dominavo aikštės šeimininkai, ir pirmąjį įvartį pelnė gana greitai, kai 6-ąją susitikimo minutę „Borussia“ klubo saugas Ebi Smolarekas nuginklavo svečių vartininką, kai po Floriano Kringe smūgio kamuolys pataikė į vartų virpstą, o lenkui šioje situacijoje beliko susižerti visus laurus.

26-ają minutę „Borussia“ naujoko Alexanderio Frei`aus smūgį galvą nuo vartų linijos išmušė Vinicius Bergantinas. Dar po penkių minučių Stevenas Pienaaras iš tolimos distancijos pasiuntė kamuolį į „Hannover“ vartų virpstą.

Antrajame kėlinyje progą iš niekur susikūrė „Hannover“ futbolininkai, kai 74-ąją mačo minutę rezultatą išlygino Irano rinktinės puolėjas Vahidas Hashemianas. Tučtuojau, vos po dviejų minučių tas pats E.Smolarekas išvedė savo ekipą į priekį,tačiau iki rungtynių pabaigos likus žaisti vos keletą minučių, išlyginamąjį įvartį pelnė vengras Szabolcsas Huszti.

Lygiosios „Borussia“ ekipai sužlugdė viltis bent trumpam pasimėgauti Vokietijos čempionato lyderio vaidmeniu, ir komanda pakilo vos vienu laipteliu aukštyn. „Hannover“ su penkiais taškais lygoje po kol kas užimą 14-ąją poziciją.

Vieneriomis rungtynėmis mažiau žaidęs Vokietijos čempionas Miuncheno „Bayern“ klubas turi tiek pat taškų kaip ir „Schalke“, tačiau dėl geresnio įvarčių santykio ekipa užima pirmąją vietą. Viskas kardinaliai gali pasikeisti šeštadienį, kai „Bayern“ išvykoje rungtyniaus su vidutinioke „Wolfsburg“, o sekmadienį „Schalke“ laukia neįprasta kelionė į Leverkuzeną, kur ginklus surems su vietos „Bayer“.