Rezult atyviausias "%c00042" žaidėjas šiame sezone Jimis Hasselbainkas (%p01976) pareiškė, kad pasibaigus Anglijos čempionatui paliks dabartinį klubą. 31 metų olandas viso sezono metu reiškė nepasitenkinimą dėl to, kad jam nėra garantuota nuolatinė vieta pagrindinėje "mėlynųjų" sudėtyje.

"Niekas iš "Chelsea" žaidėjų nežino, ką Ranieri išleis į aikštę per artėjančias rungtynes, - olandų leidiniui "Algemeen Dagblad" papasakojo Hasselbainkas. - Visiems tai yra tikras siurprizas. Apie tai, kas žais, mes sužinome likus dviems valandoms iki rungtynių. Iki tol mes žinome tiek pat, kiek ir sirgaliai. Aš nebijau konkurencijos, bet aš pripažįstu tik sąžiningą konkurenciją. O pas mus apie tokią net galvoti negalima. Jei aš žaidžiu gerai ir įgiju teisingą ritmą, tai dar visai nereiškia, kad aš pateksiu į sudėtį".

Didelė tikimybė, kad Hasselbainkas pratęs savo karjerą "%c00119" klube. Vyriausiasis "keltų" treneris Martinas O'Neillas išreiškė susidomėjimą olandų puolėju. Jame vyriausiasis Škotijos klubo strategas mato gerą pamainą ilgalaikiam klubo lyderiui Henrikui Larssonui (%p02542), kuris ketina palikti klubą. Hasselbainkui kompaniją tikriausiai palaikys dar vienas olandas iš "Chelsea" - dešinysis gynėjas Mario Melchiotas (%p01983).
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos