Hat-tricką pelnęs P. Dybala atvedė "Juventus" į pergalę, "Inter" palaužė "Roma" (VIDEO)

Prasidėjo antrasis Italijos čempionato turas ir jame jau sužaisti du mačai.

Pirmąją pergalę pasiekė "Bologna" klubas, svečiuose įveikęs naujoką "Benevento", kuris lieka be taškų. Čia Bolonijos komandos įvartį po Federico Di Francesco perdavimo pelnė Godfredas Donsah.

Tiesa, visą jo darbą paskutinėmis akimirkomis galėjo nubraukti prie atšokusio kamuolio suskubęs Fabio Lucioni, tačiau pasikonsultavęs su vaizdo peržiūrų specialistais teisėjas įvartį anuliavo.

Tuo tarpu pernai "Scudetto" eilinį kartą laimėjęs Turino "Juventus" prieš "Genoa" pademonstravo čempionišką charakterį.

Rungtynių startas Massimiliano Allegri auklėtiniams buvo katastrofiškas, nes Miralemas Pjaničius į savus vartus įsimušė jau pirmos varžovų atakos metu. Negana to, šeštąją minutę baudos aikštelėje prasižengė Daniele Rugani ir nukentėjęs Andrejus Galabinovas pats realizavo 11 metrų baudinį.

Vis dėlto, "bianconeri" labai greitai susiėmė, o Pjaničius reabilitavosi atlikdamas rezultatyvų perdavimą Paulo Dybalai dar 14-ąją minutę.

Likusią pirmojo kėlinio dalį "Juve" spaudė varžovus, bet jie atkakliai laikėsi beveik iki pat pertraukos, kuomet įvartį į rūbinę nuo 11 metrų žymos įmušė Dybala.

Nors Turino komandos pergale išlyginus rezultatą neabejojo beveik niekas, "Genoa" dar pabandė pakovoti ir išties išlygino žaidimą, tačiau antrojo kėlinio viduryje Juanas Cuadrado visgi išvedė "bianconeri" į priekį. Tai jiems atnešė šeštąjį tašką iš tiek pat galimų, o Dybala pabaigoje į savo sąskaitą dar įsirašė hat-tricką.

<blockquote class="twitter-tweet" data-lang="en"><p lang="it" dir="ltr">Quarto gol della <a href="https://twitter.com/juventusfc">@juventusfc</a> al 92&#39;! Tripletta per <a href="https://twitter.com/PauDybala_JR">@PauDybala_JR</a>: <a href="https://twitter.com/hashtag/GenoaJuve?src=hash">#GenoaJuve</a> 2-4! <a href="https://twitter.com/hashtag/SerieATIM?src=hash">#SerieATIM</a> <a href="https://t.co/1gIyhqBwPV">pic.twitter.com/1gIyhqBwPV</a></p>&mdash; Serie A TIM (@SerieA_TIM) <a href="https://twitter.com/SerieA_TIM/status/901504169533689857">August 26, 2017</a></blockquote> <script async src="//platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

Vakarinė dvikova vyko "Stadio Olimpico" arenoje Italijos sostinėje. Čia "Roma" futbolininkai priėmė Milano "Inter".

Jau ketvirtąją minutę puikią progą pasižymėti po Aleksandro Kolarovo pakelto kampinio turėjo Federico Fazio, o po neišnaudotos Mauro Icardi progos šeimininkus į priekį išvedė Edinas Džeko.

Bosniui pasižymėjus 15-ąją minutę vaizdas aikštėje kiek aprimo ir kito puikaus šanso išlyginti rezultatą Icardi sulaukė prieš pat pertrauką, bet neišnaudojo ir jo.

Galiausiai "Roma" puolimas sustojo, o "Inter" atakų lyderiui ledus pralaužti pavyko antrojo kėlinio viduryje, kuomet jis įmušė po Antonio Candrevos perdavimo bei rezultatą persvėrė su Ivano Perišičiaus pagalba.

Negana to, iškart po antrojo tikslaus smūgio Icardi galėjo pasižymėti hat-tricku, tačiau jo smūgį atrėmė vartininkas Alissonas. Visgi, pergalę mačo pabaigoje įtvirtinti pavyko naujokui Matiasui Vecino ir "Inter" rimtą paraišką kovoti dėl prizinių vietų pateikė jau antrajame "Serie A" ture.

<blockquote class="twitter-tweet" data-lang="en"><p lang="it" dir="ltr">Arriva il fischio finale all&#39;Olimpico di Roma: vittoria e tre punti per l&#39;<a href="https://twitter.com/Inter">@Inter</a>! <a href="https://twitter.com/hashtag/RomaInter?src=hash">#RomaInter</a> termina 1-3! <a href="https://twitter.com/hashtag/SerieATIM?src=hash">#SerieATIM</a> <a href="https://t.co/CvMDQLyHDI">pic.twitter.com/CvMDQLyHDI</a></p>&mdash; Serie A TIM (@SerieA_TIM) <a href="https://twitter.com/SerieA_TIM/status/901544724665962496">August 26, 2017</a></blockquote> <script async src="//platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>