Pasak gausybės pranešimų Škotijos žiniasklaidoje, verslininkas iš Lietuvos Vladimiras Romanovas derasi dėl skolų turinčio Edinburgo „Hearts“ klubo perėmimo. „BBC“ netgi mano, kad derybos jau gerokai pažengė į priekį.

Anksčiau V.Romanovas anksčiau norėjo investuoti į kitus Škotijos klubus – „Dundee“, „Dundee Utd“ ir „Dunfermline Athletic“, bet tada susitarti nepavyko. Milijonierius su škotais bandė tartis kartu su Lietuvos Futbolo Federacija, nes perėmus kokį nors klubą atsirastų galimybių ten persikelti ir tobulėti futbolininkams iš Lietuvos.

V.Romanovas turi nemažai ryšių su futbolu - jam priklauso Lietuvos čempionas FBK „Kaunas“, taip pat jis pažįstamas su LFF prezidentu Liutauru Varanavičiumi, nes pastarasis yra „Ūkio“ banko, kuriame Romanovas yra pagrindinis akcininkas, prezidentas.

Po 20 procentų klubo akcijų atrodo pasiruošę parduoti „Hearts“ generalinis direktorius Chrisas Robinsonas bei buvęs prezidentas Leslie Deansas. Jei Romanovui pavyks nusipirkti šias, o taip pat SMG grupės akcijas, jis turės 60 procentų ir tada galės perimti klubo valdymą.

Tiesa kadangi „Hearts“ kolkas negali nieko komentuoti, nes klubas yra atviroji ribotos atsakomybės bendrovė, ir kiekvieną oficialų pranešimą apie klubo ateitį pirmiausia reikia patekti akcijų biržai.

Tuo tarpu komandos gerbėjai tikisi, kad pavykus sandoriui bei atėjus naujam savininkui, jis nutrauktų planus parduoti Tynekastlio stadioną ir nuomuotis kitą Murrayfielde.Tačiau tam, kad būtų galima atiduoti klubo skolą, siekiančią 19.1 milijono, Romanovas turėtų už 22 milijonus svarų parduoti stadioną, bet vėliau gali bandyti kitoje vietoje pastatyti naują.

Taip pat manoma, jog verslininkas į direktoriaus vietą greičiausiai paskirtų patyrusį trenerį iš Rusijos Anatolijų Byšovetsą, o vyriausiojo trenerio pareigose paliktų dabartinį ekipos strategą Craigą Leveiną.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos