"Hearts" tęsia pralaimėjimų seriją © Eurofootball.lt
Eilinį pralaimėjimą Škotijos čempionate patyrė lietuviškasis Edinburgo "Hearts" klubas, šį kartą išvykoje rezultatu 1-2 nusileidęs "Falkirk" vienuolikei ir išlikęs dešimtoje turnyrinės lentelės vietoje.

"%c00259" 2 - 1 Edinburgo "%c00219"
28' [0 - 1] Ruben Palazuelos
78' [1 - 1] Carl Finnigan
81' [2 - 1] Michael Higdon

"Hearts" gretose šį kartą žaidė trys lietuviai - nuo mačo pradžios iki 83-osios minutės aikštėje rungtyniavo Marius Žaliūkas ir Kęstutis Ivaškevičius, o pastarąjį pakeitė Saulius Mikoliūnas. Ričardas Beniušis liko ant atsarginių žaidėjų suolelio.

Svečiai rungtynes pradėjo gyvai ir pakankamai sėkmingai. Pirmąją progą pasižymėti turėjo gynėjas Ibrahimas Tallis, bet jo smūgį blokavo "Falkirk" kapitonas Jackas Rossas.

Šeimininkai į tai atsakė pavojingu Deano Holdeno bandymu iš arti, kurį atrėmė vartininkas Steve'as Banksas.

Po šio epizodo "Hearts" visiškai perėmė iniciatyvą ir praktiškai užgulė "Falkirk" vartus, todėl įvartis 28 minutę buvo visiškai logiškas didžiulių pastangų vainikavimas - po kampinio galingu smūgiu galva pasižymėjo saugas R.Palazuelos.

Dar po kelių akimirkų "Falkirk" vartininkui Timui Krolui teko pademonstruoti visą savo meistriškumą atmušant Calumo Elliotto bandymą, o po saugo iš Lietuvos K.Ivaškevičiaus smūgio kamuolys prariedėjo visiškai greta vartų virpsto.

Nors šeimininkai pirmajame kėlinyje ilgiau kontroliavo kamuolį, rimčiau pagrasinti varžovų vartams jiems nesisekė.

Tačiau vaizdas apsivertė aukštyn kojom po didžiosios pertraukos. "Falkirk" perėmė iniciatyvą ir vis didino spaudimą svečiams, kurie atrodė kiek sutrikę.

Galiausiai 78 minutę C.Finniganas atstatė pusiausvyrą, po Pedro Moutinho kampinio iš kelių metrų pasiuntęs kamuolį į tinklą.

Negana to, dar po kelių akimirkų "Hearts" atsidūrė besivejančių vaidmenyje - M.Higdonas, gavęs kamuolį iš Russello Latapy, apsisuko ir dar kartą nuginklavo S.Banksą.

Tiesa, Edinburgo ekipa turėjo progą išplėšti bent tašką, bet patogioje situacijoje atsidūręs Michalis Pospisilas nesugebėjo pataikyti į vartus.