„Hegelmann“ iškovojo svarbiausias sezono lygiąsias © „Hegelmann“ nuotr.

„Optibet A lygos“ čempionatą trečiadienį vainikavo dramatiškos paskutiniojo turo (36) kovos. Kauno raj. „Hegelmann“ sugebėjo panaikinti dviejų įvarčių atsilikimą prieš Vilniaus „Riterius“ ir iškovojo teisę žaisti kitų metų UEFA Konferencijos lygos atrankos varžybose.

Vilniečiai komfortabiliai pirmavo po Mindaugo Grigaravičiaus ir Gyčio Paulausko įvarčių ir artėjo link geidžiamos vietos pirmajame ketvertuke. Visgi Samuelio Odeoyibo ir Yukioshi Karashima įvarčiai išplėšė kauniečiams svarbų tašką – rungtynės baigėsi jiems palankiomis lygiosiomis 2:2 (0:0).

Dvikovos pradžioje kauniečiai žaidė aktyviau ir dažniau lankėsi prie svečių vartų – savo galimybes turėjo Klaudijus Upstas ir Lazaras Sajčičius. Tuo tarpu svečiai ryškių progų pasižymėti neturėjo.

Po pertraukos aukštesne pavara startavo vilniečiai. 51 minutę Dejanas Miličevičius atliko gerą perdavimą į baudos aikštelę, o ten, po Gyčio Paulausko lietimo, iš arti kamuolį į vartus pasiuntė Mindaugas Grigaravičius.

Panašioje situacijoje po trijų minučių „Riteriai“ pelnė ir antrą įvartį. Po sumaišties baudos aikštelėje kamuolys nukrito G. Paulauskui po kojomis, o šis tiksliai smūgiavo į vartus.

Toks šaltas dušas iš karto atgaivino „Hegelmann“ komandą. 58 minutę standartinėje situacijoje Samuelis Odeoyibo galva iš arti nuginklavo vartininką.

Po mažiau nei dešimties minučių Andriaus Skerlos auklėtiniai išlygino rezultatą. „Riteriai“ nesugebėjo neutralizuoti pavojaus prie baudos aikštelės, o Yukioshi Karashima tolimu smūgiu surado kamuoliui vietą kairiajame vartų kampe. Tai ir buvo paskutinis rungtynių įvartis.

„Hegelmann“ (61 tšk.) baigė sezoną ketvirtoje vietoje, o „Riteriai“ (58 tšk.) išliko penkti.