„Hegelmann“ įveikė BFA ekipą © „Hegelmann“ nuotr.

Kauno rajono „Hegelmann“ futbolininkai iškovojo nelengvą pergalę pirmame šių metų kontroliniame susitikime. Mėlynai balti po atkaklios kovos 2:1 įveikė Baltijos futbolo akademijos komandą, su kuria jau daugiau nei keletą metų pradeda pasiruošimo sezoną.

Mėlynai balti dvikovą pradėjo tokia startine sudėtimi: Tomas Švedkauskas, Aleksandras Levšinas, Hugo Figueredo, Lukas Čerkauskas, Vilius Armalas, Luanas Silva, Leifas Estevezas, Lazaras Sajčićius, Klaudijus Upstas, Didis Lutumba-Pitahas ir Misaki Sato. Po pertraukos Andrius Skerla į aikštę išleido Patricką Popescu, Luką Jonaitį ir žaidėją peržiūroje.

Jaunieji vilniečiai neužsidarė prie savo vartų ir aikštės viduryje metė mėlynai baltiems rimtą kovą.

Būtent jie pirmieji išsiveržė šiame mače į priekį. 58 minutę kauniečiai grubiai suklydo prie savo vartų ir tuo puikiai pasinaudojo aikštės šeimininkai. Tiksliu smūgiu mėlynai baltus nuginklavo Giedrius Onuškevičius, o rezultatyvų perdavimą jam atliko Rokas Doroškevičius.

Kauno rajono ekipai pavyko rezultatą išlyginti, tą 76 minutę padarė serbas Lazaras Sajčičius, o po aštuonių minučių mėlynai balti išsiveržė į priekį. Po Aleksandro Levšino perdavimo smūgiu galva varžovus nuginklavo šešiolikmetis Lukas Jonaitis, kuriam tai buvo debiutinės rungtynės „Optibet A lygos“ klubo gretose.

Kitas kontrolines rungtynes „Hegelmann“ žais kitą šeštadienį Kaune. Mėlynai balti susitiks su kita „Optibet A lygos“ ekipa – FA „Šiauliai“. Dvikovos pradžia FA „Kauno Žalgirio“ futbolo akademijos manieže – 13 val.