„Hegelmann“ palaužė Šiaulių ekipą © „Hegelmann“ nuotr.

„Optibet A lygoje“ šeštadienį tęsėsi 31 turo kovos. Kauno raj. „Hegelmann“ iškovojo svarbią pergalę – Andriaus Skerlos auklėtiniai po sunkios kovos 2:1 (1:0) įveikė FA „Šiauliai“ komandą.

Pirmajame kėlinyje vyravo apylygis žaidimas – abi komandos aktyviai ieškojo galimybių prie varžovų vartų. Visgi kauniečiai buvo rezultatyvesni. 14 minutę arbitras už Deivido Šešplaukio žaidimą ranka skyrė 11 m. baudos smūgį į svečių vartus, o gautą progą užtikrintai realizavo Vilius Armanavičius.

FA „Šiauliai“ siekė išlyginti rezultatą ir tą pasiekė jau po pertraukos. 65 minutę po Simono Pauliaus smūgio šeimininkai nesugebėjo neutralizuoti pavojaus vartininko aikštelėje, o klaida puikiai pasinaudojo Oleksijus Ščebetunas, iš metro pasiuntęs kamuolį į vartus.

Nors svečiai siekė pasinaudoti šiuo momentu ir turėjo gerą progą persverti savo naudai, 68 minutę „Hegelmann“ puikiai išpildė kontrataką ir susigrąžino pranašumą. Į baudos aikštelę įsiveržęs Alexas Souza smūgiu pažeme surado kamuoliui vietą vartų tinkle.

Likusioje rungtynių atkarpoje FA „Šiauliai“ spaudė kauniečius, bet pastarieji gynyboje sužaidė kokybiškai ir pergalės iš savo rankų nepaleido.

„Žalgirį“ besivejantis „Hegelmann“ (56 tšk.) po pergalės sutvirtino antrą vietą turnyro lentelėje. Šiaulių komanda (38 tšk.) išlieka septinta.