„Hegelmann“ pristatė du naujokus © fchegelmann nuotr.

Kauno rajono „Hegelmann“ futbolo klubas turi dar vieną naujoką. Juo tapo 20-metis Njoya Abdelas Kaderas.

Greičiu ir fizinėmis savybėmis išsiskiriantis futbolininkas prie komandos prisijungė nuo pat jo pasiruošimo pradžios. Puolėjas paliko įspūdį Andriui Skerlai bei pasižymėjo įvarčiu pirmose kontrolinėse rungtynėse.

Futbolininkas visą savo karjerą praleido gimtojoje šalyje ir jau spėjo debiutuoti aukščiausioje lygoje bei per 23 rungtynes pelnė 11 įvarčių. Klubo naujokas buvo kviečiamas į Kamerūno U-20 rinktinę.

„Kaderas yra labai perspektyvus žaidėjas. Jis išlaiko intensyvumą, gali žaisti dideliame greityje ir yra pajėgus žaisdamas vienas prieš vieną. Tikimės, jog tai gera investicija į ateitį“, – apie komandos naujoką iš Kamerūno atsiliepė „Hegelmann“ sporto direktorius Giedrius Klevinskas.

Mėlynai baltų naujokas klube vilkės 11 numeriu pažymėtais marškinėliais.

Artimiausias kontrolines rungtynes „Hegelmann“ žais vasario 22 dieną Kaune prieš Latvijos klubą „Daugavpils“.

***

Mėlynai balti sukirto rankomis su dar vienu šio sezono naujoku. Oficialiai komandai pristatytas 19-metis Lietuvos jaunimo U-21 rinktinės narys Titas Buzas.

Marijampolietis į Kauno rajono klubą atvyksta iš Vilniaus „Riterių“. Iki tol T. Buzas futbolo įgūdžius gilino „TOPsport A lygos“ ir užsienio klubuose bei jaunimo komandose.

Savo futbolininko karjerą Titas pradėjo gimtajame mieste ir lankė „Sūduvos“ klubo akademijos treniruotes. Būdamas 11 metų išvyko į Angliją ir ketverius metus treniravosi „Birmingham City“ akademijoje.

2019 metų pradžioje marijampoliečio keliai pasuko į Portugaliją, kur jis 1,5 metų praleido Lisabonos „Belenenses“ klube ir atstovavo U-17 komandai. 2020 m. viduryje T. Buzas grįžo į Lietuvą ir sukirto rankomis su Alytaus DFK „Dainava“.

Po metų praleistų Dzūkijos klube 17-metis futbolininkas prisijungė prie Ukrainos giganto Kijevo „Dinamo“, kur atstovavo U-19 komandai. 2022 metų pavasarį T. Buzas buvo paskolintas „Jonavos“ klubui, tačiau birželį pasibaigus nuomos sutarčiai jis sugrįžo į Ukrainą.

Iš Ukrainos T. Buzas pasuko į Vokietiją ir sukirto rankomis su „Bundeslygoje“ žaidžiančiu „Augsburg“ klubu. Vokietijoje T. Buzas atstovavo „Augsburg“ U-19 komandai.

Pernai vasaros pabaigoje mėlynai baltų naujokas grįžo į gimtąją šalį ir pasirašė sutartį su „Riterių“ klubu.

„Prie mėlynai baltų nusprendžiau prisijungti nes, mano nuomone, tai geriausia vieta šiuo metu tobulėti. Iš „Hegelmann“ organizacijos jaučiau pasitikėjimą manimi ir tai yra svarbu ypač esant jaunam žaidėjui.

Taip pat manau, jog šio klubo trenerių propaguojamas žaidimas tinka man ir padės dar labiau atsiskleisti kaip žaidėjui. Rūbinėje atmosfera puiki, tai yra irgi svarbus dalykas, todėl viską apgalvojęs džiaugiuosi, kad prisijungiau prie šio klubo“, – pirmajame savo interviu www.fchegelmann.com sakė T. Buzas.

Žaidėjas pakiliai žiūri į ateitį ir tikisi dar labiau įsitvirtinti vyrų futbole ir gauti daugiau „TOPsport A lygos“ praktinės patirties nei anksčiau.

„Tikrai tikiuosi gauti daugiau žaidybinio laiko negu praeitais metais A lygoje. Norėčiau sulaukti daugiau galimybių ir padėti savo naujai komandai bei pademonstruoti save treneriui iš geriausios pusės. Tikiuosi, jog su komanda pavyks kovoti dėl prizinių vietų čempionate“, – apie būsimą sezoną kalbėjo marijampolietis.

T. Buzas – devintasis „Hegelmann“ naujokas šiemet: prie komandos taip pat prisijungė Arijus Bražinskas, Emilis Urbonas, Douglasas Cruzas, Kipras Olšauskas, Domantas Antanavičius, Artemas Ščedras, Matas Vareika ir Njoya Kaderas.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

Komentuoti

Prisijungti su FB