„Hegelmann“ toliau žaidžia labai puikų sezoną.
Kauno rajono komanda priartėjo prie pirmo savo klubo trofėjaus. Jie žengė į LFF taurės finalą po 2:1 pergalės pusfinalyje prieš Telšių „Džiugą“.
Steve'as Kingue 20-ąją minutę vedė „Hegelmann“ į priekį.
Denisas Bošnjakas 71-ąją minutę su savo įvarčiu padvigubino svečių persvarą.
„Džiugas“ prieš rungtynių galą dar sušvelnino rezultatą, bet išlyginamojo įvarčio nerado.
Finale „Hegelmann“ susitiks su „Banga“, kuri pusfinalyje palaužė „Kauno Žalgirį“.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Komentuoti
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą