"Hellas" iškovojo svarbią pergalę prieš "Chievo" (VIDEO)

„Serie A“ pirmenybėse dėl išlikimo kovojanti „Hellas“ ekipa iškovojo svarbius tris taškus kai 1:0 (0:0) palaužė „Chievo“ futbolininkus.

35-ąją rungtynių minutę „Chievo“ ekipa turėjo bene geriausią rungtynių progą pasižymėti. Massimo Gobbi turėjo labai gerą šansą išvesti savo ekipą į priekį, tačiau jo smūgį puikiai atrėmė „Hellas“ ekipos vartininkas.

Dar po kelių minučių Mattia Bani smūgis galva praskriejo šalia virpsto. Na, o „Hellas“ ekipa neišnaudotomis varžovų progomis puikiai pasinaudojo ir pademonstravo, kaip reikia užbaigti atakas.

Antonio Caracciolo pasiuntė kamuolį į dešinį vartų kampą, o varžovų vartininkas neturėjo nė menkiausių šansų smūgį atremti.

„Chievo“ ekipa po praleisto įvarčio dar labiau perėmė iniciatyvą, tačiau nieko ką sukūrė, realizuoti – nesugebėjo. O rungtynių pabaigoje „Verona“ ekipa turėjo puikią progą pasižymėti kontraatakoje, tačiau Marcelio Buchelo smūgis nebuvo tikslus.

„Verona“ po šios pergalės bent trumpam pakilo į 18-ąją vietą ir dabar tik tašku atsilieka nuo 16-oje vietoje esančios „Sassuolo“ ekipos.

„Hellas“ 1:0 „Chievo“

52‘ [1-0] A. Caracciolo

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos