Henry: "Sužaidžiau ranka, bet nesu teisėjas" © Eurofootball.lt
Po skandalingai išplėštų lygiųjų 1-1 su Airija Prancūzijos rinktinės kapitonas Thierry Henry (%p01549) neneigė, kad prieš atlikdamas rezultatyvų perdavimą gynėjui Williamui Gallas sužaidė ranka.

Airiai pirmajame kėlinyje dėka Robbie Keane'o įvarčio įsiveržė į priekį ir išlygino bendrą dviejų mačų santykį, tačiau per pratęsimą Gallas tikslus smūgis užvėrė kelią Giovanni Trapattoni auklėtiniams į pasaulio čempionatą.

"Taip, sužaidžiau ranka, bet aš nesu teisėjas,- kalbėjo Henry. - Buvau prie pat vartų, prieš mane stovėjo du gynėjai. Kamuolys atsimušė į mano ranką, bet arbitras to nepamatė, todėl žaidžiau toliau.

"Tai visiškai nekeičia fakto - aš džiaugiuosi, kad patekome į planetos pirmenybes."

Bet airių tai nepaguodė. Gynėjas Richardas Dunne'as neslėpė liūdesio: "Henry pripažino pažeidęs taisykles, tačiau iš to jokios naudos. Mes buvome apgauti. Bet FIFA turbūt džiaugsis - sprendimas buvo palankus dideliai komandai."