"Hertha" ir toliau pirmauja Vokietijoje © Eurofootball.lt
Šeštadienį Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse sužaistos šešerios XXIV turo rungtynės.

Penkioliktą pergalę šį sezoną iškovojo čempionato lyderis Berlyno "Hertha" klubas, savo aikštėje minimaliu rezultatu 1-0 palaužęs Leverkuzeno "Bayer".

Tai buvo jau dešimtoji iš eilės sostinės ekipos pergalė savų žiūrovų akivaizdoje. Be to, paskutinį sykį čia jie "Bayer" palaužė daugiau nei prieš ketverius metus.

Vienintelį įvartį 50 minutę pelnė iš "Liverpool" išsinuomotas puolėjas Andrejus Voroninas. Ukrainietis smūgiavo į vartus, o kamuolys, atšokęs nuo vartininko Rene Adlerio kojos, atsitrenkė į Voronino petį ir įskriejo į vartus.

Į antrąją vietą pakilo Miuncheno "Bayern". Jurgeno Klinsmanno auklėtiniai, savaitės viduryje Čempionų lygoje sumindę Lisabonos "Sporting", išvykoje 3-0 nugalėjo "Bochum".

Pirmasis įvartis krito 32 minutę, kai kamuolį į tinklą pasiuntė Ze Roberto, o jau po didžiosios pertraukos, 60 minutę, prasiveržęs kairiuoju kraštu persvarą padvigubino gynėjas Philippas Lahmas.

Kiek anksčiau "Bochum" neteko raudoną kortelę už pražangą baudos aikštelėje užsidirbusio Marco Pfertzerio, bet Lukasas Podolski 11 metrų baudinio realizuoti nesugebėjo.

Nepaisant to, krito ir trečiasis įvartis - jį į savo sąskaitą įsirašė Martinas Demichelis.

Berlyno "Hertha" 1 - 0 Leverkuzeno "Bayer"
50' [1 - 0] Andrey Voronin

Frankfurto "Eintracht" 1 - 1 "Hoffenheim"
10' [0 - 1] Marques Carlos Eduardo
45' [1 - 1] Markus Steinhofer

"Koln" 2 - 4 "Monchengladbach"
25' [0 - 1] Michael Bradley
44' [0 - 2] Karim Matmour
64' [1 - 2] Misco Bresco
67' [1 - 3] Rob Friend
82' [2 - 3] Misco Bresco
87' [2 - 4] Michael Bradley

"Bochum" 0 - 3 Miuncheno "Bayern"
32' [0 - 1] Ze Roberto
60' [0 - 2] Philipp Lahm
90' [0 - 3] Martin Demichelis

48' iš aikštės pašalintas Marc Pfertzel ("Bochum")
50' Lukas Podolski ("Bayern") nerealizavo 11 metrų baudinio

"Hannover" 4 - 4 Dortmundo "Borussia"
17' [0 - 1] Alexander Frei
27' [0 - 2] Florian Kringe
42' [1 - 2] Jiri Stajner
49' [2 - 2] Arnold Bruggink
62' [2 - 3] Florian Kringe
65' [2 - 4] Alexander Frei
80' [3 - 4] Mike Hanke
83' [4 - 4] Mikael Forssell

"Karslruhe" 0 - 1 "Bielefeld"
86' [0 - 1] Zlatko Janjic

90' iš aikštės pašalintas Chris Katogo ("Bielefed")