"Hertha" namuose nepalaužė "Bundesliga" autsaiderių (VIDEO)

Penktadienį vėlai vakare sužaistos pirmosios 29-ojo Vokietijos "Bundesliga" pirmenybių turo rungtynės.

Trečioje vietoje žygiuojanti Berlyno "Hertha" namuose susigrūmė su absoliučiu lygos autsaideriu "Hannover" klubu. Vokietijos sostinės komanda pranašumo neįrodė ir prarado itin svarbius taškus.

3-ąją minutę Vedadas Ibisevičius išvedė "Hertha" į priekį, tačiau varžovai jau 18-ąją minutę išlygino rezultatą šiame susitikime. Antrajame kėlinyje po Manuelio Schmiedebacho įvarčio svečiai sugebėjo įsiveržti į priekį.

Po praleisto įvarčio "Hertha" atakos pasidarė aštresnės ir 72-ąją minutę nuo Salomono Kalou kojos krito išlyginamasis įvartis. Per likusį laiką šeimininkams pelnyti pergalingo įvarčio nepavyko ir susitikimas baigėsi rezultatu 2-2.

"Hertha" ir po lygiųjų lieka trečioje vietoje, tačiau Mionchengladbacho "Borussia" savaitgalį turės galimybę nuo oponentų sumažinti atsilikimą iki minimumo.

"Hertha" 2 - 2 "Hannover"
3' [1 - 0] V. Ibisevič
18' [1 - 1] A. Sobiech
58' [1 - 2] M. Schmiedebach
72' [2 - 2] S. Kalou