"Hertha" nugalėjusi "Borussia" tapo čempionato lydere © Eurofootball.lt
Šeštadienį Vokietijos Bundesligos pirmenybėse buvo sužaistos šešerios 6-ojo turo varžybos. „Hertha“ kovingose rungtynėse vis dėlto palaužė „Borussia“, „Werder“ sutriuškino čempionų titulą ginantį „Stuttgart“, „Schalke“ nesunkiai įveikė „Arminia“, „Hamburger“ nugalėjo „Nurnberg“, naujokų dvikovoje triumfavo „Hansa“, o „Wolfsburg“ šventė pergalė prieš „Cottbus“.

Vokietijos sostinėje Berlyne vietos „Hertha“ priėmė svečius iš Dortmundo „Borussia“. Prabėgus kiek daugiau nei pusvalandžiui Thomo Dollo auklėtiniai išsiveržė į priekį, kai antrose rungtynėse iš eilės pasižymėjo Kroatijos nacionalinės rinktinės puolėjas Mladenas Petričius. Visgi artėjant pirmajam kėliniui prie pabaigos „Hertha“ ekipai pavyko išlyginti rezultatą. Tai 43-ioąją minutę padarė rezultatyviausias komandos puolėjas Marko Panteličius.

Antrajame kėlinyje sužaidus apie dešimt minučių aikštės šeimininkai jau pirmavo rezultatu 2-1 dėka naujoko iš Brazilijos Lucio pelnyto įvarčio. Po keitimo pasirodęs Solomonas Okoronwo 76-ąją minutę padvigubino savo komandos pranašumą. Bet „Borussia“ žaidė iki paskutinės minutės ir M.Petričius sugebėjo tik sušvelninanti rezultatą.

Centrinėse turo varžybose nacionaliniame čempionate kiek buksuojantis Brėmeno „Werder“ klubas susikovė su taip pat ne pačią geriausią formą demonstruojančia, čempionų titulą ginančia „Stuttgart“ komanda.

Visu sirgalių netikėtumui jau 3-iąją minutę jų numylėtiniai išsiveržė į priekį, kai pasižymėjo puolėjas iš Portugalijos Hugo Almeida. Dar po minutės jis padvigubino „Werder“ ekipos pranašumą.

Čempionas „Stuttgart“ nepasimetė ir 13-ąją minutė rezultatyviausias klubo žaidėjas Mario Gomezas pelnydamas įvartį sušvelnino rezultatą iki minimumo, bet vos po kelių akimirkų galingu smūgiu galva vėl dviejų įvarčių persvarą „Werder“ komandai atstatė Boubacaras Sanogo.

Paskutinę minutę lemiamą žodį šiame mače tarė kontraktą su „Werder“ pratęsęs tikras komandos lyderis, brazilų saugas Diego. Atlikęs du rezultatyvius perdavimus šiose rungtynėse pirma jis smūgiu per save tikslo nepasiekė, bet 90-ąją minutę įtvirtino pergalę.

Kitose rungtynėse Gelzenkircheno „Schalke“ nesunkiai susitvarkė su vienu čempionato lyderiu Bielefeldo „Arminia“ klubu. Įvarčius „mėlynųjų“ komandai 24-ąją minutę mušė puolėjas Kevinas Kurayi, 54-ąją pasižymėjo Geraldas Asamoah, o 65-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Rafinha.

„Hamburger“ namuose minimaliu rezultatu 1-0 įveikė „Nurnberg“ vienuolikę. Vienintelio įvarčio autorius 53-iąją minutę buvo Olandijos nacionalinės rinktinės saugas Rafaelis van der Vaartas. Tai buvo jau ketvirtasis jo tikslus smūgis čempionate.

Naujokų dvikovoje tarp Rostoko „Hansa“ ir „Duisburg“ netikėtai rezultatu 2-0 triumfavo aikštės šeimininkai. Nugalėtojų gretose pasižymėjo Sebastianas Hahnge (34 minutė) ir iš 11 metrų baudinio kapitonas Enrico Kernas (53 min.)

Paskutinėse vakarykštėse rungtynėse autsaideris „Cottbus“ namuose 1-2 turėjo pripažinti Felixo Magatho treniruojamos „Wolfsburg“ komandos pranašumą. 22-ąją minutę Edinas Dzeko išvedė svečius į priekį, bet po dešimties minučių rezultatą išlygino Dennisas Sorensenas. Pergalę „vilkams“ atnešė lenkas Jacekas Krzynowekas.