"Hertha" panaikino trijų įvarčių deficitą ir išplėšė tašką mače su "Dusseldorf"

Penktadienį startavo 24-asis "Bundesliga" pirmenybių turas.

Vienintelėse vakaro rungtynės klostėsi dramatiškai - "Dusseldorf" namuose sužaidė lygiosiomis 3:3 su "Hertha".

Šeimininkai dominavo pirmajame kėlinyje ir į priekį išsiveržė jau 6-ąją minutę, kuomet pasižymėjo Kenanas Karamanas, o dar po trijų minučių savo komandos persvarą padvigubino Erikas Thommy.

K. Karamanas jau per teisėjo kompensuotą pirmojo kėlinio laiką pelnė dar vieną įvartį ir "Dusseldorf" po pirmosios mačo dalies pirmavo net 3:0.

Vis tik svečiai nepalūžo ir antrajame kėlinyje atsakė tuo pačiu. "Hertha" rezultatą sušvelnino 64-ąją minutę, kai kamuolį į savo vartus nukreipė E. Thommy, o vos po poros minučių antrąjį svečių įvartį pelnė Matheusas Cunha.

Tašką savo komandai 75-ąją minutę padovanojo Krzysztofas Piatekas, kuris sėkmingai realizavo 11 metrų baudinį.