"Hertha" suklupo prieš lygos naujokus © Eurofootball.lt
Šeštadienį buvo sužaisti dar šeši devintojo Bundesligos turo susitikimai, po kurių lygoje liko tik viena pralaimėjimo nepatyrusi komanda. Gana didelis netikėtumas buvo užfiksuotas Cottbuse, kur lygos naujokai "Cottbus" sugebėjo nugalėti iki tol vos vieną nesėkmę patyrusį sostinės "Hertha" klubą.

"Cottbus" galėjo išsiveržti į priekį jau pačioje mačo pradžioje, kai į svečių vartus buvo skirtas vienuolikos metrų baudinys, tačiau komandos atakų lyderio Vlado Munteanu smūgis buvo netikslus – kamuolys nuskriejo aukštai virš skersinio.

Sužaidus apie valandą D.Gunkelis baudos smūgiu iš 23 metrų išvedė "Cottbus" į priekį, dar po kelių minučių S.Okoronkwo buvo pašalintas iš aikštės ir "Hertha" padėtis tapo kritiška. "Cottbus" išnaudojo kiekybinę persvarą ir mačo pabaigoje rezultatą padvigubino po keitimo pasirodęs J.Shao.

Kitame mače pirmąją sezono nesėkmę patyrė Frankfurto "Eintracht", svečiuose 0-2 nusileidusi titulą ginančiai "Bayern" ekipai. Miuncheno klubas įgijo persvarą sužaidus kiek daugiau negu dvidešimt minučių, kai po vartininko klaidos pasižymėjo R.Makaay`us. Dar po penkių minučių rezultatą padvigubino klubo naujokas M.van Bommelis. Po pergalės "Bayern" pakilo į antrąją vietą ir nuo "Werder" atsilieka trimis taškais.

Autsaiderių varžybose svarbius tris taškus iškovojo "Wolfsburg" klubas, svečiuose 1-0 palaužęs "Bochum". Vienintelį susitikimo įvartį, po Jaceko Krzynoweko perdavimo iš krašto, pelnė M.Hanke. Surinkę dešimt taškų "Wolfsburg" šoktelėjo į tryliktąją poziciją, tuo tarpu "Bochum" ir toliau liko lentelės dugne.

Šeštadienio susitikimu rezultatai

"%c00024" 0 - 0 "%c00088"

"%c00001" 2 - 0 "%c00257"
24' [1 - 0] Roy Makaay
29' [2 - 0] Mark van Bommel

64' Aleksandar Vasoski ("Eintracht") pašalintas iš aikštes

"%c00208" 1 - 1 "%c00100"
60' [1 - 0] Jawhar Mnari (11 m.)
87' [1 - 1] Tinga

"%c00309" 2 - 0 "%c00105"
66' [1 - 0] Daniel Gunkel
83' [2 - 0] Jiayi Shao

78' Solomon Okoronkwo ("Hertha") pašalintas iš aikštes

"%c00010" 0 - 1 "%c00011"
25' [0 - 1] Mike Hanke

52' Marcel Maltritz ("Bochum") pašalintas iš aikštes

"%c00103" 0 - 2 "%c00008"
12' [0 - 1] Marko Babic
75' [0 - 2] Andrej Voronin