“Hibernian“ svečiuose įveikė “Kilmarnock“ © Eurofootball.lt
Škotijos “Premier“ lygoje pirmadienį įvyko vienerios rungtynės. Septintoje vietoje esantys “Kilmarnock“ futbolininkai 24 turo rungtynėse namuose nusileido dviem pozicijom aukščiau stovinčiai Edinburgo “Hibernian“ komandai.

“%c00228“ 0 – 2 “%c00192“
51‘ [0 – 1] Ivan Sproule
87‘ [0 – 2] Steven Fletcher

75‘ Gary Wales (“Kilmarnock“) pašalintas iš aikštės

“Hibernian“ komandoje po ilgesnės pertraukos vėl žaidė vieni lyderių saugai Scottas Brownas, kuris išsigyd4 traumą ir Kevinas Thomsonas, kuris turėjo nesutarimų su komandos vadovybe.

Pirmajame kėlinyje pranašiau žaidę šeimininkai galėjo pirmieji įmišti įvartį, bet 19 min. puolėjas Gary Walesas pataikė į virpstą.

Po pertraukos “Hibernian“ perėmė iniciatyvą ir įrodė savo pranašumą. 51 min. Alanas Combe pataikė į virpstą, tačiau pirmas prie kamuolio suskubo po pertraukos aikštėje pasirodęs šiaurės airis Ivanas Sproule‘as ir nukreipė jį į vartus.

Likus apie 15 min. iki mačo pabaigos vieną po kitos dvi geltonas korteles gavo “Kilmarnock“ puolėjas Gary Walesas. Iš pradžių jis dvejomis kojomis atakavo varžovą, o netrukus sužaidė rankomis.

87 min. svečių pergalę įtvirtino saugas Stevenas Fletcheris, pasižymėjęs po gynėjo Steveno Whittakerio perdavimo iš krašto.

Iškovoję tris taškus, “Hibernian“ po 24 rungtynių surinko 36 taškus ir sumažino atsilikimą nuo ketvirtoje vietoje esančios kitos Edinburgo komandos “Hearts“ iki 1 taško. Tuo tarpu “Kilmarnock“ su 30 taškų lieka septinti.