Higuaino vedami argentiniečiai pranoko Pietų Korėją © Eurofootball.lt
Pirmosiose B grupės antrojo turo rungtynėse Gonzalo Higuainas pelnė tris įvarčius ir padėjo Argentinos rinktinei rezultatu 4-1 įveikti Pietų Korėją.

Kaip ir dvikovoje prieš Nigerijos futbolininkus, argentiniečiai į priekį įsiveržė susitikimo pradžioje - šįkart 16 minutę po baudos smūgio kamuolį į savų vartų tinklą nukreipė nesėkmingai sužaidęs saugas Chu-Young Parkas.

Neilgai trukus Diego Maradonos auklėtiniai persvarą padvigubino - Madrido "Real" puolėjas Higuainas iš artimos distancijos galva nuginklavo Sung-Ryong Jungą.

Pietų korėjiečiai nebuvo linkę pasiduoti ir rezultatą sušvelnino pirmojo kėlinio pabaigoje, kuomet perduodamas kamuolį grubiai suklydo gynėjas Martinas Demichelis, o vienas prieš vartininką iššokęs Chung-Yong Lee nepaliko vilčių vartininkui Sergio Romero.

Nors antroje mačo dalyje abiejų komandų futbolininkai turėjo puikių progų pasižymėti, tačiau šansais nepasinaudojo tiek Gabrielis Heinze, tiek Yeom Ki-Hunas.

Vis tik reikiamu laiku ir reikiamoje vietoje atsidūręs Higuainas pelnė dar du įvarčius ir užtvirtino argentiniečių persvarą - 4-1. Buvęs "River Plate" narys tapo pirmuoju čempionato žaidėju, pelniusiu "hattrick'ą".

Po šios pergalės Argentinos rinktinė tapo vienvalde B grupės lydere.

Argentina 4 - 1 Pietų Korėja
16' [1 - 0] Chu-Young Park (į savus vartus)
33' [2 - 0] Gonzalo Higuain
45' [2 - 1] Chung-Yong Lee
77' [3 - 1] Gonzalo Higuain
80' [4 - 1] Gonzalo Higuain