H.Kane'o dublis nulėmė "Tottenham" pergalę prieš QPR (VIDEO)

Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos iš praėjusio savaitgalio atkeltos 27-ojo turo rungtynės.

Jose susigrūmė dvi Londono ekipos - QPR ir "Tottenham". Mauricio Pochettino vadovaujama komanda pranoko varžovus rezultatu 1-2 ir toliau intensyviai priešinasi dėl patekimo į didįjį ketvertą.

"Spurs" ekipa į priekį įsiveržė 34-ąją minutę, kai po pakelto Androso Townsendo baudos smūgio galva pasižymėjo Harry Kane'as.

Antrajame kėlinyje Šiaurės Londono vienuolikė ir toliau demonstravo savo pranašumą. 68-ąją minutę Ryanas Masonas atliko nuostabų perdavimą varžovų baudos aikštelės link ir savo meistriškumą pademonstravęs H.Kane'as dar kartą nuginklavo Robertą Greeną.

Vis dėlto jau po septynių minučių šeimininkams QPR futbolininkams pavyko sumažinti atsilikimą iki minimumo, tačiau per likusį laiką dar vieno įvarčio jiems pelnyti nepavyko ir "Tottenham" šventė pergalę.

Po "Spurs" pergalės situacija turnyrinės lentelės viršūnėje dar sudėtingesnė komandos, kovosiančioms dėl patekimo į Čempionų lygą. Tarp 3-7 vietas užimančių ekipų taškų skirtumas yra vos 5 taškai.

QPR 1 - 2 "Tottenham"

34' [0 - 1] H.Kane

68' [0 - 2] H.Kane

75' [1 - 2] Sandro

<iframe width="500" height="323" src="https://www.youtube.com/embed/GU0a38KqS5c" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>