"Hoffenheim" sutriuškino "Koln", "Wolfsburg" ir "Hertha" bombardavo vienas kitą (VIDEO)

Sekmadienį vakare Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse baigtas žaisti 11-asis turas.

Pirmoji dvikova įvyko Kelne, kur vietos "Koln" susigrūmė su "Hoffenheim". Pastarieji galiausiai sugrįžo į pergalių kelią ir varžovus nugalėjo rezultatu 3-0.

Į pergalę svečius vedė Dennisas Geigeris ir antrajame kėlinyje dublį pasiekęs Sandro Wagneris.

"Hoffenheim" po pergalės pakilo į penktąją poziciją ir nuo lyderių sumažino atsilikimą iki 7 taškų. "Koln" ir toliau lieka pačioje paskutinėje vietoje.

Kitoje dvikovoje žiūrovai išvydo tikrą įvarčių fiestą - "Wolfsburg" ir Berlyno "Hertha" išsiskyrė lygiosiomis rezultatu 3-3.

Sostinės ekipa įsiveržė į priekį jau 1-ąją minutę, tačiau "vilkai" iki pirmojo kėlinio pabaigos persverė rezultatą į 2-1. 53-ąją minutę "Hertha" išlygino rezultatą, tačiau pranašumą šeimininkams po septynių minučių sugrąžino Divockas Origi.

Pranašumo "Wolfsburg" neišsaugojo ir 83-ąją Davie Selke atėmė pergalę iš šeimininkų. "Vilkai" 21-ąją minutę taip pat neišnaudojo šanso pasižymėti nuo 11 metrų žymos.

"Koln" 0 - 3 "Hoffenheim"
10' [0 - 1] D. Geiger
56' [0 - 2] S. Wagner (11 m. baudinys)
80' [0 - 3] S. Wagner

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10703299" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Wolfsburg" 3 - 3 "Hertha"
1' [0 - 1] V. Ibisevič
41' [1 - 1] Y. Malli
44' [2 - 1] M. Gomez
53' [2 - 2] K. Rekik
60' [3 - 2] D. Origi
83' [3 - 3] D. Selke
21' M. Gomez ("Wolfsburg") nerealizavo 11 m. baudinio