"Hoffenheim" toliau šluoja varžovus iš kelio Vokietijos čempionate © Eurofootball.lt
Šeštadienį Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse sužaistos šešerios 11-ojo turo rungtynės.

Dar vieną įspūdingą pergalę iškovojo rezultatyviausia čempionato komanda "Hoffenheim". Tik šį sezoną į aukščiausiąją lygą iškopusi nedidelio miestelio ekipa šį kartą 4-1 sutriuškino "Karslruhe" bei išsaugojo sensacingą pirmąją vietą turnyrinėje lentelėje.

Tai buvo penktoji iš eilės "Hoffenheim" laimėta dvikova bei penktasis ši eilės "Karslruhe" pralaimėjimas.

Šeimininkai rungtynes pradėjo aktyviai ir nors 10 minutę Demba Ba neišnaudojo puikios galimybės, po kelių minučių Chinedu Obasi perduotą kamuolį į tinklą iš kelių metrų pasiuntė Vedadas Ibisevičius, kuriam tai buvo 13-asis įvartis šį sezoną.

Tiesa, jau netrukus švieslentėje sužibo rezultatas 1-1 - Godfriedo Aduobe smūgiuotas kamuolys atsimušė į Sebastianą Freisą ir įskriejo į vartus.

Vėliau iki didžiosios pertraukos "Hoffenheim" sukūrė bent tris puikias progas įsiveržti į priekį, tačiau visus darbus teko atidėti antrajam kėliniui - ilsėtis vienuolikės išėjo esant lygiam rezultatui.

Jį pradėjo Demba Ba smūgis galva į virpstą, dar kelių puikių galimybių neišnaudojo Sejadas Salihovičius, bet galiausiai 67 minutę visas šeimininkų pastangas vainikavo tikslus Obasi bandymas.

Tai "Hoffenheim" atpalaidavo ir atrišo varžovų gynybą - netrukus sekė dar du įvarčiai, įtvirtinę užtikrintą pergalę.

Tris taškus į savo sąskaitą įsirašė ir čempiono titulą ginantis Miuncheno "Bayern", savo aikštėje antrajame kėlinyje palaužęs "Arminia".

Visi rezultatai:

Miuncheno "Bayern" 3 - 1 Bielefeldo "Arminia"
25' [1 - 0] Miroslav Klose
30' [1 - 1] Artur Wichniarek (iš 11 metrų baudinio)
76' [2 - 1] Franck Ribery
85' [3 - 1] Lukas Podolski (iš 11 metrų baudinio)

82' iš aikštės pašalintas Robert Tesche ("Arminia")

"Cottbus" 0 - 2 Gelzenkircheno "Schalke"
80' [0 - 1] Heiko Westermann
90' [0 - 2] Jefferson Farfan

52' iš aikštės pašalintas Orlando Engelaar ("Schalke")

"Hannover" 3 - 0 "Hamburg"
5' [1 - 0] Bastian Schulz
19' [2 - 0] Jan Schlaudraff
79' [3 - 0] Jiri Stajner

"Hoffenheim" 4 - 1 "Karlsruhe"
15' [1 - 0] Vedad Ibisevic
20' [1 - 1] Sebastian Freis
67' [2 - 1] Chinedu Obasi Ogbuke Edu
75' [3 - 1] Vedad Ibisevic
78' [4 - 1] Vedad Ibisevic

"Stuttgart" 1 - 3 "Koln"
3' [0 - 1] Milivoje Novakovic
61' [0 - 2] Milivoje Novakovic
69' [1 - 2] Roberto Hilbert
90' [1 - 3] Petit

Brėmeno "Werder" 5 - 1 Berlyno "Hertha"
14' [1 - 0] Gojko Kacar (į savus vartus)
20' [2 - 0] Diego
42' [3 - 0] Markus Rosenberg
59' [4 - 0] Claudio Pizarro
68' [4 - 1] Marko Pantelic
85' [5 - 1] Claudio Pizarro