"Hoffenheim" vėl pirmauja Vokietijos čempionate © Eurofootball.lt
Šeštadienį Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse sužaistos šešerios XVIII turo rungtynės.

Vienvaldžiu čempionato lyderiu vėl tapo sensacingai šį sezoną rungtyniaujanti naujokė "Hoffenheim" ekipa, savo aikštėje 2-0 įveikusi "Cottbus".

Be kelių traumuotų lyderių, tarp kurių ir rezultatyviausias lygos žaidėjas Vedadas Ibisevičius, turėjusi verstis "Hoffenheim" komanda neteko ir vartininko Timo Hildenbrando, kuris po susidūrimo su Timo Rostu turėjo palikti aikštę.

Pirmasis įvartis krito 28 minutę, kai po kampinio ir perdavimo į baudos aikštelę įveikęs gynėjus kamuolį į tinklą pasiuntė Demba Ba.

Nors "Cottbus" turėjo progų atstatyti pusiausvyrą, 63 minutę lemtingą antrą įvartį pelnė komandos naujokas Boubacaras Sanogo, pasižymėjęs po Ba perdavimo.

Į antrąją vietą pakilo Berlyno "Hertha", 2-1 palaužusi Frankfurto "Eintracht".

Šeimininkai į priekį išsiveržė jau 17 minutę - nors po perdavimo iš dešiniojo krašto gynėjams pavyko blokuoti Andrejaus Voronino smūgį, pirmasis prie kamuolio suskubęs Marko Panteličius nukreipė jį į tinklą.

51 minutę tas pats Panteličius padvigubino pranašumą, bet svečių viltys išplėšti bent tašką atgimė dar po kelių akimirkų, pasižymėjus Benjaminui Kohleriui.

Nepaisant to, "Hertha" išlaikė pergalingą rezultatą ir dėka geresnio įvarčių santykio į trečiąją vietą nustūmė "Hamburg".

"Koln" 1 - 1 "Wolfsburg"
30' [1 - 0] Sergiu Marian Radu
73' [1 - 1] Grafite

Dortmundo "Borussia" 1 - 1 Leverkuzeno "Bayer"
36' [1 - 0] Alexander Frei
63' [1 - 1] Patrick Helmes

"Stuttgart" 2 - 0 "Monchegladbach"
67' [1 - 0] Roewel Brouwers (į savus vartus)
86' [2 - 0] Mario Gomez

Berlyno "Hertha" 2 - 1 Frankfurto "Eintracht"
17' [1 - 0] Marko Pantelic
51' [2 - 0] Marko Pantelic
53' [2 - 1] Benjamin Koller

"Hannover" 1 - 0 Gelzenkircheno "Schalke"
8' [1 - 0] Sergio Pinto

"Hoffenheim" 2 - 0 "Cottbus"
28' [1 - 0] Demba Ba
63' [2 - 0] Boubacar Sanogo