Hondūrą sutriuškinę brazilai olimpiados finale susigrums su Vokietija (VIDEO)

Trečiadienį Rio da Žaneiro olimpinėse žaidynėse sužaistos lemiamos pusfinalio rungtynės.

Pirmoji pusfinalio dvikova "Maracana" stadione įvyko tarp šeimininkų Brazilijos ir Hondūro futbolininkų. Pasipriešinimo Neymaro atstovaujama komanda nesulaukė ir į finalą žengė varžovus sutriuškinę rezultatu 6-0.

Neymaras šeimininkus į priekį išvedė jau pačios pirmos atakos metu, kai grubiai prie savo vartų suklydo Hondūro gynėjas. Įvarčių skonį pajutę brazilai nurimti neketino ir pirmajame kėlinyje dar du tikslius smūgius pridėjo būsimas "Manchester City" puolėjas Gabrielis Jesusas.

Antrajame kėlinyje olimpinė Brazilijos komanda sunkumų neturėjo ir Marquinhoso, Luano bei Neymaro įvarčiai leido džiaugtis triuškinančia pergale rezultatu 6-0.

Kitoje pusfinalioje dvikovoje dėl vietos žaisti finale kovėsi Nigerijos ir Vokietijos rinktinės. Europos garbę ginantys vokiečiai įrodė pranašumą prieš afrikiečius ir žengė į olimpiados finalą.

9-ąją minutę vokiečius į priekį išvedė Lukas Klostermannas, o pergalę mačo pabaigoje užtvirtino po keitimo pasirodęs Nilsas Petersenas.

Kovos dėl olimpinio bronzo ir aukso įvyks rugpjūčio 20-ąją dieną.

Brazilija 6 - 0 Hondūras
1' [1 - 0] Neymar
26' [2 - 0] G. Jesus
35' [3 - 0] G. Jesus
51' [4 - 0] Marquinhos
79' [5 - 0] Luan
90' [6 - 0] Neymar (11 m. baudinys)

Nigerija 0 - 2 Vokietija
9' [0 - 1] L. Klostermann
89' [0 - 2] N. Petersen