"Hull City" iškovojo pergalę, tačiau į Anglijos lygos taurės finalą žengė "Man Utd"

Ketvirtadienio naktį Anglijoje paaiškėjo antrasis lygos taurės finalo dalyvis.

Juo tapo "Manchester United" klubas, bendru rezultatu 3-2 įveikęs "Hull City". "Tigrai" pasiekė pergalę namuose rezultatu 2-1, tačiau įvarčių santykio šeimininkams prasibrauti iki finalo nepakako.

35-ąją minutę krito pirmasis įvartis - visiškai nesuprantamą 11 metrų baudinį realizavo Tomas Huddlestonas. "Tigrams" atgimė viltis pakovoti dėl bilieto į finalą, tačiau jas antrajame kėlinyje nubraukė Paulis Pogba.

66-ąją minutę prancūzas po puikios "raudonųjų velnių" atakos pasiuntė tikslų smūgį į varžovų vartų plotą. 85-ąją minutę "Hull City" pasiekė pergalingą šių rungtynių įvartį, bet jis šiose rungtynėse įtakos nebeturėjo.

"Man Utd" pateko į Anglijos lygos taurės finalą ir jame dėl titulo varžysis su "Southampton". Didžioji turnyro atomazga įvyks vasario 26-ąją dieną.

"Hull City" 2 - 1 "Man Utd"
(Pirmas mačas: 0-2, galutinis rezultatas: 2-3)
35' [1 - 0] T. Huddlestone (11 m. baudinys)
66' [1 - 1] P. Pogba
85' [2 - 1] B. Niasse