"Hull City" prasimušė į FA taurės ketvirtfinalį © Eurofootball.lt
Trečiadienį pakartotinėse Anglijos futbolo asociacijos (FA) taurės turnyro aštuntfinalio rungtynėse, "Hull City" klubas namuose 2-1 įveikė "Sheffield Utd" ekipą ir pateko į ketvirtfinalį.

"%c00358" 2 - 1 "%c00316"
25' [1 - 0] Kyle Naughton (į savus vartus)
32' [1 - 1] Billy Sharp
56' [2 - 1] Peter Halmosi

Pirmasis mačas baigėsi taikiai, tad klubams teko žaisti antrasias rungtynes, tik šįkart šeimininke jau buvo "Hull City" ekipa. Būtent jie 25 minutę ir įsiveržė į priekį, kai kamuolį į savus vartus įsimušė Kyle'as Naughtonas.

Tačiau 32 minute svečių puolėjas Billy Sharpas rezultatą išlygino. Na, o 56 minutę Peterio Halmosi tikslus smūgis vėl išvedė šeimininkus į priekį. Finalinis teisėjo švilpukas paskelbė "Hull City" pergalę 2-1. Komanda pateko į turnyro ketvirtfinalį, kur susitiks su Londono "Arsenal" ir "Burnley" poros nugalėtoju.