I. Casillasas ir A. Robbenas dar metams pratęsė sutartis su savo klubais

Ikeras Casillasas ir Arjenas Robbenas liks ten, kur ir pradėjo sezoną - abu žaidėjai gavo dar vienerių metų kontraktus savo klubuose.

Nuo 2015 metų "Porto" klube rungtyniaujantis Ikeras Casillasas greičiausiai sužais ne tik paskutinį sezoną Portugalijos čempionų gretose, bet ir užbaigs karjerą jam pasibaigus.

Madrido "Real" klubo legenda I. Casillasas "Porto" gretose iki šiol jau spėjo sužaisti 114 rungtynių. 

Naujos sutarties Miuncheno "Bayern" klube sulaukė 34-erių metų A. Robbenas, kuris visą šį sezoną buvo siejamas su išvykimu.

Vis dėlto bavarai atsisveikinti su savo komandos legenda nenorėjo ir pasiekė susitarimą dėl dar vienerių metų kontrakto.

A. Robbenas "Bayern" gretose jau yra sužaidęs 289 rungtynes, pelnęs 138 įvarčiųs ir iškovojęs 14 titulų.<blockquote class="twitter-tweet" data-lang="en"><p lang="en" dir="ltr"> Arjen&#39;s put pen to paper and extended his <a href="https://twitter.com/hashtag/FCBayern?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw">#FCBayern</a> contract until 2019!  <a href="https://twitter.com/hashtag/MiaSanMia?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw">#MiaSanMia</a> <a href="https://t.co/MN103rayJS">pic.twitter.com/MN103rayJS</a></p>&mdash; FC Bayern English (@FCBayernEN) <a href="https://twitter.com/FCBayernEN/status/997119514901872640?ref_src=twsrc%5Etfw">May 17, 2018</a></blockquote><script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...