Į ketvertuką grįžęs "Real" turėjo rimtų problemų su lygos autsaideriu

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sekmadienį sužaistos dar ketverios 15-ojo turo rungtynės.

Neįtikėtina futbolo drama užfiksuota Eibare, kur vietos "Eibar" išsiskyrė lygiosiomis 4:4 su Valensijos "Levante".

Po pirmojo kėlinio rezultatu 2:1 pirmavo svečiai iš Valensijos, tačiau "Eibar" smogė antrojo kėlinio pradžioje – baskai per aštuonias minutes įmušė net tris įvarčius ir 65-ąją minutę jau pirmavo rezultatu 4:2.

Visgi ties tuo futbolo spektaklis nesibaigė – 75-ąją minutę "Levane" sumažino atsilikimą, o pirmąją pridėto laiko minutę išplėšė ir dramatiškas lygiąsias.

"Levante" yra šeštoje pozicijoje, o "Eibar" – 13-oje.

Kitose rungtynėse Madrido "Real" išvykoje susigrūmė su šį sezoną ir "Barcelona" ekipai iššūkį metusia "Huesca". Nepaisant to, kad lygos naujokai užima paskutinę vietą, "baltieji" dėl trijų taškų turėjo pakovoti.

Vienintelis ir pergalingas įvartis krito 8-ąją minutę, kai po Alvaro Odriozola perdavimo savo blankų pastarųjų mėnesių pasirodymą "La Liga" pirmenybėse užbaigė Garethas Bale'as.

Likusią rungtynių dalį "Real" daugiau ir nebeturėjo itin realių progų pasižymėti, o "Huesca" varžovų gynybą tikrino iki pat paskutinės minutės.

Pergalę iškovojęs "Real" pakilo į ketvirtąją poziciją ir išlaiko penkių taškų atsilikimą nuo lyderio.

Dar vėlesnėje dvikovoje "Real Sociedad" nusileido į pergalių kelią grįžusiai "Real Valladolid" ekipai, o "Real Betis" namuose įveikė "Rayo Vallecano".

"Huesca" 0 - 1 "Real Madrid"
8' [0 - 1] G. Bale

"Eibar" 4 - 4 "Levante"
8' [1 - 0] S. Enrich
9' [1 - 1] J. Morales
25' [1 - 2] Rober
57' [2 - 2] G. Escalante
61' [3 - 2] Charles (11 m. baudinys)
65' [4 - 2] Charles
75' [4 - 3] Tono
90+1' [4 - 4] B. Mayoral

"Real Sociedad" 1 - 2 "Valladolid"
16' [0 - 1] Toni
54' [0 - 2] Antonito
62' [1 - 2] M. Oyarzabal

"Real Betis" 2 - 0 "Rayo"
59' [1 - 0] G. Lo Celso (11 m. baudinys)
76' [2 - 0] Sidnei