Geležinė „AC Milan“ gynyba užbaigė „Napoli“ žygį Čempionų lygoje © Reuters nuotr.

„AC Milan“ žengė į Čempionų lygos pusfinalį.

„Rossoneri“ išvykoje sužaidė 1:1 su „Napoli“ futbolininkais ir to pakako, kad įvykdyti seniai nematytą pasiekimą.

„Napoli“ labai aktyviai pradėjo rungtynes. Pirmąsias 10 minučių Diego Armando Maradona stadionas tiesiog virė, tačiau vėliau veiksmas kiek aprimo.

Rafaelis Leao išprovokavo 11 metrų baudinį. Prie žymos stojęs Olivier Giroud su įtampa nesusitvarkė, jo smūgį atrėmė Alexas Meret. Netrukus prancūzas iššvaistė dar vieną auksinę progą.

Visgi patyręs puolėjas savo įvartį pelnė dar pirmajame kėlinyje. Po Leao reido O. Giroud gavo kamuolį ant lekštutės ir jį pasiuntė į vartų tinklą.

Kėlinio gale „Napoli“ vėl suspurdo, tačiau serijos dviejų įvarčių pranašumo svečiai iš Milano išlaikė po 135 minučių futbolo.

Antrajame kėlinyje Stefano Pioli auklėtiniai atakoje jėgų nešvaistė, tačiau didžiąją laiko dalį tvarkingai gynėsi. 80-ąją minutę šeimininkai išprovokavo 11 metrų baudinį. Milano siena, vardu Mike'as Maignanas, baudinį atrėmė ir išlaikė dviejų įvarčių persvarą savo komandai.

Per pridėtą laiką Victoras Osimhenas švelnino rezultatą smūgiu galva, tačiau tai buvo viskas ir „AC Milan“ griebė bilietą į Čempionų lygos pusfinalį. „Rossoneri“ bendru rezultatu 2:1 triumfavo serijoje.

Pusfinalyje Italijos čempionai susitiks su „Inter“ – „Benfica“ poros nugalėtoju. Po pirmojo susitikimo 2:0 laimi madų sostinės komanda.