Į „Newcastle“ sugrįžti galintis R. Benitezas jau sudarė prioritetų sąrašą © PA nuotr.

Rafaelis Benitezas šią vasarą vėl turėtų sugrįžti į „Premier“ lygą, skelbia šaltiniai Anglijoje.

Pasak „Daily Telegraph“, naujus savininkus turėsiantis „Newcastle United“ siūlys ilgalaikę sutartį R. Benitezui, kuris jau anksčiau dirbo „šarkų“ stovykloje.

Patyręs futbolo specialistas darbo „Newcastle“ ekipoje neteko praėjusią vasarą, kai po nesutarimų su Mike‘u Ashley taip ir nepratęsė sutarties.

„Newcastle“ gerbėjai skaudžiai sureagavo į šią žinią, tačiau panašu, kad R. Benitezui gali būti suteiktas antras šansas.

„Telegraph“ tvirtina, kad R. Benitezas, perėmus klubo valdymą naujiems savininkams, be didesnių abejonių leisis į derybas. Kliūčių gali sudaryti dabartinis stratego klubas „Dalian Professional“, tačiau tikimasi, jog pavyks rasti kompromisą.

Teigiama, kad R. Benitezas jau yra numatęs ir du pagrindinius vasaros transferų lango taikinius. Su „Newcastle“ pastaruoju metu buvo siejamos tokios garsios pavardės kaip Philippe Coutinho ir Arturo Vidalis.

Visgi R. Benitezas norėtų šiuo metu „Premier“ lygoje rungtyniaujančių žaidėjų – „Man City“ vidurio gynėjo Johno Stoneso ir Londono „Chelsea“ saugo Rosso Barkley.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...