Į „Panevėžį“ atvyko „Džiugo“ lyderis © JumpStory nuotr.

„Panevėžio“ futbolo klubas sustiprino puolėjų grandį ir sudarė vienerių metų kontraktą su gerai praėjusiame sezone Lietuvos čempionate užsirekomendavusiu žaidėju – bulgaru Nasko Milevu.

25-erių puolėjas praėjusiame „Optibet A lygos“ sezone buvo Telšių „Džiugo“ atakų lyderis, per 35 akistatas pelnydamas 11 įvarčių bei atlikdamas 2 rezultatyvius perdavimus. Tarp rezultatyviausių 2021 metų žaidėjų N. Milevas pasidalino 5–7 pozicijas.

Savo profesionalo karjerą N. Milevas pradėjo gimtojo miesto Plovdivo „Botev“ klube, kuriame rungtyniavo 2013–2016 metais. Nuo 2017-ųjų puolėjas atstovavo Sofijos „Slavia“ ir „Lokomotiv“ bei Bistricos „Vitosha“ ekipoms, o praėjusiais metais atvyko į Lietuvą.

Be to, „Panevėžio“ naujokas rungtyniavo Bulgarijos U-19 ir U-21 rinktinėse.

„Praėjęs sezonas buvo geras, bet norėjosi pasirodyti sėkmingiau. Nusprendžiau prisijungti prie „Panevėžio“, nes tai yra vienas iš geriausių Lietuvos futbolo klubų. Man patinka tikslai, trenerių štabas ir vadovybė, komandoje yra labai gerų žaidėjų. Praėjusiais metais „Panevėžys“ žaidė akiai labai patrauklų futbolą – atakuojantį, kokybišką.

Atostogos buvo labai geros, jas praleidau Bulgarijoje su šeima ir draugais. Mano didžiausias noras šiemet, kad aš ir komandos draugai būtų sveiki, o taip pat labai rimtai pakovotume dėl Lietuvos čempionato ir LFF taurės titulų bei kaip įmanoma geriau pasirodytume UEFA Konferencijų lygoje. Sieksiu tapti rezultatyviausiu sezono žaidėju“, – fk-panevezys.lt svetainei kalbėjo bulgaras.

Klubo direktorius Bronius Vaitiekūnas taip pat pridūrė, jog N. Milevas puikiai tiks į ataką orientuotam komandos žaidimui.

„Nasko yra aiškiai išreikštas atakuojantis žaidėjas, kuris visada žaidžia tik į priekį, keldamas varžovų gynėjams daug rūpesčių. Jis paliko gerą įspūdį tiek man, tiek treneriui Valdui Urbonui.

Be aikštėje demonstruojamos kokybės man taip pat imponuoja futbolininko žmogiškosios savybės. „Panevėžys“ siekia žaisti atakuojantį futbolą, tad smagu, jog prie komandos prisijungė toks kovingas į ataką orientuotas žaidėjas“, – teigė B. Vaitiekūnas.

Pasiruošimą naujam sezonui pradėjęs „Panevėžys“ pirmąsias kontrolines rungtynes su „Jonava“ žais sausio 22 dieną Marijampolės „Hikvision“ arenos manieže.