Į „Premier“ lygą grįžta priklaupimo ant kelio ceremonija © scanpix.lt nuotr.

Anglijos futbolo gerbėjai vėl išvys praeityje prieš rungtynes matytą ritualą.

„Premier“ lygos vadovas Richardas Mastersas pranešė, kad ateinantį savaitgalį pirmenybėse įsivyraus žaidėjų priklaupimo ant kelio ceremonija.

Ši akcija, kaip ir buvusios, yra skirta kovoti prieš rasizmą.

Anot R. Masterso, lyga nevertė komandų priimti tokio sprendimo – taip nutarė patys futbolininkai.

Tiesa, priklaupimas nebus priverstinis – nenorintys to daryti žaidėjai galės ignoruoti vykstančią ceremoniją.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...