Į startinę vienuolikę grįžęs G. Gineitis kartu su „Torino“ nusileido Romos ekipai © ZUMAPRESS com. nuotr.

Gvidas Gineitis gavo dar vieną šansą „Serie A“ pirmenybių rungtynėse pasirodyti nuo pirmųjų minučių – ir ne prieš bet ką, o prieš Jose Mourinho treniruojamą „AS Roma“ komanda.

18-mečio lietuvio atstovaujama „Torino“ ekipa 0:1 namuose nusileido Italijos sostinės ekipai.

Vienintelis rungtynių įvartis krito labai anksti. Nicola Zalewskis smūgiavo į vartus, o Peras Schuursas sužaidė ranka, todėl buvo skirtas 11 metrų baudinys į Ivano Juričiaus auklėtinių vartus. Paulo Dybala sėkmingai realizavo šią progą.

Galiausiai, „Torino“ ir patyrė pralaimėjimą.

G. Gineitis, tuo tarpu, žaidė sėkmingas rungtynes. Perspektyvus centro saugas pirmąsyk turėjo šansą žaisti visas 90 minučių (prieš tai buvo 45 minutes ir 3 minutes dviejuose mačuose), sėkmingai atliko 52 iš 59 perdavimų (88 proc.). Laimėjo 5 dvikovas, 3 kartus perėmė kamuolį.

78-ąją minutę lietuvis gavo geltoną kortelę, tačiau I. Juričius išlaikydamas pasitikėjimą savo centro saugo nepakeitė.

„Roma“ pakilo į trečiąją vietą turnyrinėje lentelėje. „Torino“ lieka 11-oje vietoje.