Į šiandien startavusią trijų dienų Lietuvos U-19 rinktinės stovyklą vėl iškviesti du „Riterių“ atstovai – vartininkas Geraldas Širvinskas ir saugas Juozas Lubas.
Jie abu reguliariai atstovauja „Riterių B“ komandai, žaidžiančiai Pirmoje šalies lygoje.
J. Lubas penktadienį Vilniuje vykusiose pergalingose A lygos rungtynėse su Gargždų „Banga“ aikštėje pasirodė 84 minutę ir turėjo progą pasižymėti.
Šie abu futbolininkai žaidė ir paskutinėse Pirmos lygos rungtynėse prieš BFA, kurios šeštadienį Trakų miesto stadione baigėsi rezultatu 1:1.
U-19 rinktinės treniruočių stovykla spalio 5–8 dienomis rengiama Kaune.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą